کدخبر: ۲۳۹۳۲۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سایت سازمان سنجش منتشر شد

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سایت سازمان سنجش منتشر شد

اقتصادنیوز: تمامی داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور نتایج نهایی این آزمون را مشاهده کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، پیشتر قرار بود نتایج نهایی آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی 26 شهریور ماه جاری بر روی سایت این دانشگاه در دسترس عموم داوطلبان قرار گیرد.

سازمان سنجش و آموزش کشور صبح امروز در اطلاعیه ای اعلام کرد که داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی برای اطلاع از نتایج نهایی رشته محل های دوره کارشناسی ارشد به سایت این سازمان مراجعه کنند.

در حال حاضر سمت چپ سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی جمله ای با این مضمون که « نتایج کارشناسی ارشد متعاقبا اعلام می شود » به چشم می خورد.این درحالی است که نتایج جای دیگری در دسترس است .

پیشتر دانشگاه آزاد اسلامی نتایج نهایی آزمون دکتری و کارشناسی خود را با تأخیری چند روزه اعلام کرد و متعاقب آن وجود اختلال در دریافت نتایج به ویژه در دوره کارشناسی باعث شد تا این دانشگاه سایت جدیدی را به طور مشخص فعال کند.

گمانه زنی های بسیاری در باره تاخیر دانشگاه آزاد اسلامی در اعلام اسامی نتایج پذیرفته شدگان مقاطع مختلف تحصیلی مطرح می شود از آن جمله اختلاف نظر با سازمان سنجش آموزش کشور در باره ظرفیت های قبولی و یا اختلالات سرور مرکزی این سازمان است که تاکنون هیچ کدام از این ها به صورت رسمی مورد تایید قرار نگرفته است .

تلاش خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا برای گفت وگو با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و اطلاع از دلایل بروز مشکلات تاکنون بی نتیجه مانده

است.