کدخبر: ۲۳۹۹۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبر داد؛

نشست لاریجانی،ظریف و علوی برای بررسی CFT

اقتصادنیوز؛ بهروز نعمتی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از برگزاری نشست رئیس مجلس با وزرای امور خارجه و اطلاعات برای بررسی لایحه الحاق به CFT در عصر امروز خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ بهروز نعمتی از تشکیل نشست بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم CFT  در دفتر رئیس مجلس خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه که عصر امروز برگزار می شود با حضور آقای لاریجانی و آقایان ظریف وزیر امور خارجه و علوی وزیر اطلاعات، ابعاد مختلف لایحه الحاق ایران به CFT بررسی و جمع بندی خواهد شد.

وی افزود: این نشست از آن جهت برگزار می شود که مهلت دو ماهه مسکوت ماندن لایحه مورد اشاره مدتی است به پایان رسیده و باید سریع تر در مجلس تعیین تکلیف شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: در نشست عصر امروز روسای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی و حقوقی و قضایی، روسای سه فراکسیون اصلی سیاسی مجلس و تعدادی از نمایندگان منتخب از فراکسیون ها حضور خواهند داشت.

نعمتی درباره زمان بررسی لایحه الحاق به CFT در صحن مجلس تصریح کرد: پس از نشست عصر امروز هیات رئیسه مجلس با جمع بندی مباحث زمان بررسی این لایحه در صحن مجلس را تعیین خواهد کرد.