کدخبر: ۲۳۹۹۷۵ لینک کوتاه

فرمانده سپاه: پیام رژه دریایی نیروهای مسلح، صلح و امنیت بود

اقتصادنیوز؛ محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران، مهمترین پیام رژه دریایی نیروهای مسلح در خلیج فارس و تنگه هرمز را نمایش اقتدار دفاعی نیروهای مسلح و نیز پیام صلح و امنیت برای کشورهای همسایه جنوبی خلیج فارس عنوان کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس مهمترین پیام رژه دریایی نیروهای مسلح در خلیج فارس و تنگه هرمز را نمایش اقتدار دفاعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و نیز پیام صلح و امنیت برای کشورهای همسایه جنوبی خلیج فارس عنوان و تصریح کرد: این رژه دریایی همچنین پیام آورعزت و اقتدار مدافعان ایران اسلامی به دشمنان جمهوری اسلامی و امنیت منطقه است.

 وی افزود: این رزمایش و رژه، وحدت و اقتدار با عظمت نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی را به نمایش گذاشت.

 جعفری در ادامه با اشاره به رویکرد اعمال فشار و تحریم از سوی دشمنان علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: به دشمنان ما بارها ثابت شده که فشارها بر روی ملتی که با درس گرفتن از عاشورا در برابر ظلم ایستادگی کرده اند، به هیچ عنوان ثمربخش نبوده است.

وی مهمترین مولفه قدرت ایران اسلامی را مردم مومن و انقلابی و مقاوم توصیف و تصریح کرد: این ملت غیور با درس گرفتن از قیام عاشورا و حرکت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در برابر ظلم و زور ایستاده اند و این را وظیفه شرعی خود می‌دانند؛ تقارن ایام هفته دفاع مقدس با عاشورای حسینی بزرگترین پیام برای دشمنان است که بفهمند این ملت مقاوم و پای آرمان های خود ایستاده است.