جعفرزاده ایمن‌آبادی مطرح کرد؛

پشت پرده استعفای شریعتمداری از وزارت صنعت

کدخبر: 240215
اقتصادنیوز؛ با وجود تکذیب خبر استعفای محمد شریعتمداری از وزارت صنعت، نماینده مردم رشت در مجلس شائبه استعفای وزیر صنعت به دلیل معرفی وی بعنوان وزیر کار را تلویحاً تایید کرد و گفت: احتمالا به این صورت بوده است و روحانی می‌خواسته وی را به این وزارتخانه جابجا کند که با مخالفت شریعتمداری مواجه شده و وزیر صنعت هم از سمت خود استعفا داده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت، در واکنش به خبر استعفای شریعتمداری وزیر صنعت و معدن گفت: ظاهرا به آقای شریعتمداری پیشنهاد حضور در یک وزارتخانه دیگر را داده‌اند اما قبول نکرده و خواسته تا در وزارت صمت باقی بماند.

وی ادامه داد: اما به شریعتمداری اعلام شده که دیگر نمی‌خواهند از حضور وی در این وزارتخانه استفاده کنند، لذا وی استعفا داد.

جعفرزاده ایمن آبادی تأکید کرد: روحانی با حضور شریعتمداری در وزارت صنعت و معدن موافق نبوده زیرا در زمان وزارت وی در ثبت خودروها تخلفی ناشی از سهل انگاری انجام شده است و این موضوع به دلیل قصور وزیر بوده است.

نماینده مردم رشت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شنیده شده که رئیس جمهور می‌خواهد از شریعتمداری را عنوان وزیر کار به مجلس معرفی کند، گفت: احتمالا به این صورت بوده است و روحانی می‌خواسته وی را به این وزارتخانه جابجا کند که با مخالفت شریعتمداری مواجه شده و وزیر صنعت هم از سمت خود استعفا داده است.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران، ۶ تیر

    اقتصادنیوز : نیم قرن با اقتصاد ایران روایتی است از تحولات، شخصیت‌ها و شاخص‌های اقتصاد ایران و موضوعاتی که به نوعی با…

از دست ندهید
فلای تودی