کدخبر: ۲۴۰۲۲۶ لینک کوتاه

روزنامه اسرائیلی:

نتانیاهو اطلاعات جدیدی درباره ایران ارائه می‌دهد

اقتصادنیوز؛ روزنامه یدیعوت آحارونوت به نقل از مقام نزدیک به نخست وزیر اسرائیل گزارش داد که نتانیاهو در سخنرانی‌اش در مجمع عمومی می‌خواهد درخصوص ایران صحبت کند و اطلاعاتی جدید درباره این کشور ارائه دهد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ یک مقام نزدیک به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که انتظار می‌رود سخنرانی روز پنج‌شنبه نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل شگفت‌انگیز، جالب و حاوی اطلاعاتی جدید باشد به‌گونه‌ای که جهان را متحیر می‌کند.

این مقام صهیونیستی در ادامه تصریح کرد که این اطلاعات درباره ایران خواهد بود.

نخست وزیر رژیم اسرائیل در سال‌های گذشته نیز در مجمع عمومی سازمان ملل علیه ایران سخنرانی کرده بود.

به گزارش ایسنا، این اولین باری نیست که نتانیاهو سخنرانی‌اش در سازمان ملل را به طرح ادعاهای واهی علیه کشورمان و این گونه گزافه گویی‌ها اختصاص داده است. وی سال گذشته علیه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) صحبت کرد و موضع تند رئیس جمهور آمریکا در قبال ایران را مورد ستایش قرار داد.

نخست وزیر اسرائیل در سخنرانی سال گذشته‌اش مدعی شد که برجام، ایران را به کره شمالی دیگری تبدیل خواهد کرد. بنابراین، اسرائیل اجازه دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را نخواهد داد.

وی دو سال پیش از این نیز در سخنرانی خود در مجمع عمومی در اقدامی مضحک تصویری از یک بمب را به نمایش گذاشت و نسبت به ساخت سلاح هسته‌ای در ایران هشدار داد.

این ادعای نخ‌نما و واهی در حالی مطرح می‌شود که رژیم صهیونیستی تنها دارنده زرادخانه هسته‌ای در خاورمیانه به‌شمار می‌آید اما هیچ‌گاه این مسئله را نپذیرفته است.