کدخبر: ۲۴۱۱۱۲ لینک کوتاه

واکنش نماینده آمریکا در سازمان ملل به خنده سران جهان به سخنان ترامپ

اقتصاد نیوز: هنگامی که ترامپ چیزهای خوب را گفت و برخی دیگر را نگفت، آنها این را دوست دارند که با آنها صادق است چنین چیزی را هرگز ندیده اند بنابراین احترام زیادی برای او قائل هستند اما من دیدم که رسانه ها تلاش می کردند این موضوع را عدم احترام نشان دهند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از عصرایران؛ «نیکی هیلی» سفیر آمریکا در سازمان ملل مدعی شد که خنده سران جهان در هنگام سخنرانی دونالد ترامپ به این دلیل بود که به او احترام می گذارند و از صداقت او لذت می برند.

به گزارش شفقنا به نقل از القدس العربی، هیلی با انتقاد تند از رسانه ها در زمینه آنچه تحلیل بد دلایل خنده سران جهان به سخنان ترامپ و دستاوردهای دولت وی از سوی رسانه ها خواند، گفت: هنگامی که ترامپ دستاوردهای دولت آمریکا را گفت… آنها عاشق صداقت ترامپ هستند. این موضوعی غیر دیپلماتیک است که سخنانش را خنده دار بدانند.

وی افزود: هنگامی که ترامپ چیزهای خوب را گفت و برخی دیگر را نگفت، آنها این را دوست دارند که با آنها صادق است چنین چیزی را هرگز ندیده اند بنابراین احترام زیادی برای او قائل هستند اما من دیدم که رسانه ها تلاش می کردند این موضوع را عدم احترام نشان دهند در حالی که واقعیت این چنین نیست بلکه آنها فقط دوستش دارند.

ترامپ روز سه شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که دولتش در دو سال اول ریاست جمهوری وی، بیشتر از همه دولت های تاریخ آمریکا موفق بوده است و به دست آورد هایی دست یافته که هیچ دولتی در تاریخ آمریکا به آن دست نیافته است. این موضوع باعث خنده و تمسخر حاضران در مجمع عمومی سازمان ملل شد. این خنده هنگامی که ترامپ گفت «این صحیح است»، بیشتر شد. او در ادامه پس از مکث کوتاهی گفت که چنین انتظاری را نداشته است.