کدخبر: ۲۴۳۷۴۵ لینک کوتاه

پیام جدید بیرانوند؛ چطوری بروسلی؟ +عکس

اقتصاد نیوز:علیرضا بیرانوند این روزها از آمادگی بالایی بهره می برد و علاوه بر نمایش این آمادگی در بازی های پرسپولیس، در تیم ملی هم توانایی هایش را به رخ می کشد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی، در ماه های اخیر جزو برترین بازیکنان تیم پرسپولیس بوده است. او که در جام جهانی درخشید و با مهار پنالتی کریستیانو رونالدو، ایران را به صعود از گروه امیدوار است، حالا بار دیگر در اردوی تیم ملی حضور دارد و امیدوار است در جام ملت ها نیز به صورت فیکس در درون دروازه حاضر شود.

بیرانوند که از قد و قامت بلندی بهره می برد، در تمرین دیروز علاوه بر نمایش توانایی های فنی، آمادگی جسمانی اش را هم به رخ هم تیمی هایش کشید و در مقابل دیدگان کادرفنی، انگیزه هایش را بیش از پیش نشان داد.

این دروازه بان لرستانی پیش از جام جهانی با جمله معروف «چیطوری کریس» برای فوق ستاره پرتغال کری خوانی کرد و با مهار پنالتی این بازیکن، او را از گلزنی ناکام گذاشت. حالا بیرانوند امیدوار است بتواند تیم های شرق  غرب آسیا را هم ناکام بگذارد و همراه با دیگر ملی پوشان، جام قهرمانی آسیا را به ارمغان بیاورد.