ساخت ماکت یک ترامپ به شکل یک تانک در لبنان +عکس

کدخبر: 244425
اقتصادنیوز: لبنانی‌ها ماکتی بادکنکی به شکل تانک و ترامپ در منطقه‌ای جنگ زده در جنوب بیروت ساخته و آن را در کنار ساختمان‌های ویران باقیمانده از جنگ قرارداده اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، لبنانی‌ها ماکتی بادکنکی به شکل تانک و ترامپ در منطقه‌ای جنگ زده در جنوب بیروت ساخته و آن را در کنار ساختمان‌های ویران باقیمانده از جنگ قرارداده‌اند.

نگرانی‌ها درباره سیاست‌های افراطی دونالد ترامپ رئیس جمهور دمدمی مزاج آمریکا در منطقه غرب آسیا روز به روز افزایش می‌یابد. مردم لبنان نیز از این نگاه منفی به ترامپ در منطقه مستثنی نیستند.

18-10-13-11443تانک

لبنانی‌ها برای نشان دادن این نگرش خود به ترامپ، ماکتی بادکنکی به شکل تانک در منطقه‌ای جنگ زده در جنوب بیروت ساخته و آن را در کنار ساختمان‌های ویران باقیمانده از جنگ قرارداده اند تا به مردم یادآور شوند که حضور ترامپ می‌تواند چه آثار مخربی برای منطقه به همراه داشته باشد.

این ماکت تانک در منطقه‌ای قرار دارد که هنوز آثار گلوله‌ها بر روی ساختمان‌ها دیده می‌شود. در کنار این ماکت، نقاشی‌های معناداری از ترامپ در کنار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و کیم جونگ اون رئیس کره شمالی نیز با هدف انتقال همین مضمون ضدجنگ در این مکان و در داخل محل برگزاری نمایشگاه هنری بیروت نصب شده است.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما