کدخبر: ۲۴۶۷۰۳ لینک کوتاه

حضور بانوان شرط برگزاری فینال در تهران است؟

رئیس فدراسیون فوتبال خبر داد که میزبانی از دیدار فینال لیگ قهرمانان هشت شرط دارد و در صورت احراز این ۸ شرط تهران میزبان خواهد بود. او در پاسخ به اینکه بانوان در این بازی حضور خواهند یافت یا خیر پاسخ مبهمی داد.

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از ایرنا؛ «مهدی تاج» سه شنبه شب پس از اینکه با حضور در رختکن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با تبریک این پیروزی به بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم، در مورد شرایط میزبانی دیدار فینال در ورزشگاه آزادی که با شروطی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا همراه شده است، اظهار داشت: هشت اتفاق باید رخ بدهد که فینال را در تهران برگزار کنیم که در غیر این صورت بازی باید در کشور ثالث برگزار شود.

وی گفت: البته فدراسیون فوتبال ایران متعهد شده است که نواقص ورزشگاه آزادی را برطرف سازد. شرایط به گونه ای است که همه باید تلاش کنیم تا همه چیز برای میزبانی دیدار برگشت فینال آماده شود.

وی تأکید کرد: باید از پرسپولیس حمایت ملی شود و وظیفه همه ما است تا به کمک نماینده ایران برویم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال حضور بانوان در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: چیزی مشخص نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: هشتاد میلیون ایرانی از این نتیجه شادمان هستند و باید به مدیرعامل پرسپولیس که زحمات زیادی برای تیمش متحمل شد، تبریک بگویم.

وی با ابراز امیدواری برای قهرمانی نماینده ایران، تصریح کرد: خیلی خوش بین هستم که در فینال نیز این شادمانی ادامه یابد.

تیم فوتبال پرسپولیس امشب و در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر السد قطر به تساوی یک بر یک دست یافت ولی با توجه به پیروزی یک بر صفر در دیدار رفت، برای اولین بار در تاریخ خود به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید.