در دفاع از وزیر مسکن، راه و شهرسازی؛

3/ روحانی: در زمینه مسکن دولت بدهکار مردم است

کدخبر: 247345
اقتصادنیوز؛ حسن روحانی در دفاع از «محمد اسلامی» وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: در زمینه مسکن دولت بدهکار مردم است.

به گزارش اقتصادنیوز؛  روحانی در صحن علنی مجلس در دفاع از وزیر پیشنهادی مسکن، راه و شهرسازی گفت:به وزیر نقد کنید اما به وزیر کمک هم بکنید تا وقتی وزیر من به کمیسیون می‌آید با روحیه و با نشاط برگردد. شما نمایندگان ملت شجاع ایران هستید.

روحانی ادامه داد: باید دست به دست هم بدهیم. امروز دشمن اصلی ما جناح‌ها و احزاب نیستند. ما همه با هم برادریم. دشمن اصلی ما یعنی آمریکا شمشیر را از غلاف بیرون آورده و ما باید مبارزه کنیم. اصلاح‌طلب و اصولگرا همه ملت ایرانیم. الان موقع رقابت‌های لیگ نیست، ما امروز در تیم ملی به میدان رفته‌ایم.

حسن روحانی افزود: ما نمی‌توانیم بین‌الانتخابین بمانیم. پس کی فرصت وحدت و دوستی پیش می‌آید؟ ما باید با وحدت کارمان را پیش ببریم.

رئیس جمهور ادامه داد: وزیر راه کار دشواری بر عهده دارد. من به عنوان رئیس‌جمهور می‌گویم در زمینه مسکن دولت بدهکار مردم است. ما باید مساله مسکن را جبران کنیم. در بنادر و حمل و نقل و کشتیرانی و هواپیمایی خوب عمل کردیم، اما در زمینه مسکن باید جبران کنیم.

روحانی افزود: در همین شرایط سخت باید نقدینگی را به سمت مسکن بچرخانیم. ما باید برای خانه اولی‌ها مسکن ارزان به وجود بیاوریم.

تیتر یک
  • دامنه مجاز در بازار ارز

    اقتصاد نیوز: برخی می گویند قیمت ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار دلار عدد سرنوشت سازی است چرا؟

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید