کدخبر: ۲۴۷۵۷۶ لینک کوتاه

شهردار تهران: استعفایی در کار نیست

اقتصادنیوز؛ محمدعلی افشانی، شهردار تهران درباره ادامه فعالیت خود در شهرداری تهران گفت: استعفایی در کار نیست و تا آخرین روزی که قانون مشخص کند، خدمت خواهم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ محمدعلی افشانی در حاشیه جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره زمان حضور خود در شهرداری تهران، گفت: تا زمانی که قانون تعیین تکلیف نکند، بنده تا آخرین روز به عنوان شهردار تهران ارائه خدمت خواهم کرد. من همچنان پایبند قانون هستم و اگر در نهایت تصمیم بر این شد که بنده باید بروم حتما پایبند قانون خواهم بود.

وی تاکید کرد: استعفایی در کار نیست و تا آخرین روز ارائه خدمت خواهم کرد. بنده دیوان عدالت اداری نیز نرفته‌ام.

شهردار تهران در خصوص احتمال تغییر و تحول در شهرداری تهران به ویژه در معاونت‌ها، گفت: این یک اصل مدیریتی است که تا روزی که مدیری در حال ارائه خدمت است از اختیارات قانونی خود باید استفاده کند و با نظم و انسجام، سازمان خود را اداره کند. این نکته‌ای است که به آن اعتقاد دارم. احتمال تغییر و تحول وجود دارد اما بی تردید همه اینها در راستای بهبود مدیریت شهری خواهد بود.

افشانی در خصوص دو فوریت لایحه اخذ مطالبات شهرداری تهران نیز گفت: اصلاحیه این لایحه که قبلا به تصویب رسیده بود در خصوص چگونگی وصول عوارض امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت مصوب شد که همه پرداختی نقدی افراد شامل تخفیف شود. با توجه به شرایط اقتصادی این امتیاز به تمامی پرداخت‌های نقدی داده خواهد شد.