کدخبر: ۲۴۷۵۹۶ لینک کوتاه

عادل فردوسی پور صدای رشیدپور را در آورد +عکس

اقتصادنیوز: رضا رشیدپور با انتشار پستی، به صحبت های عادل فردوسی پور در برنامه حالا خورشید واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از افکارنیوز، علی فروغی مدیر شبکه سه امروز در گفتگویی با رشیدپور پیرامون حواشی برنامه نود حرف زد و تاکید کرد که برنامه نود ادامه خواهد داشت؛ اما طبق برنامه این هفته هم به خاطر ویژه برنامه اربعین روی آنتن نمی رود. به گفته فروغی، برنامه نود از هفته آینده پخش می شود.

در ادامه برنامه حالا خورشید، عادل فردوسی پور طی تماس تلفنی از  اختلاف سلیقه در یک مجموعه صحبت کرد. پس از این گفتگورضا رشیدپور با انتشار پستی در صفحه شخصی خود نوشت:

 

واکنش رشیدپور به اتفاقات امروز در برنامه «حالا خورشید»/ ای کاش فردوسی‌پور به اختلاف‌ها و سوء تفاهم‌ها دامن نمی‌زد

برنامه نود و عادل فردوسی‌پور عزیز و مخاطبان گرانمایه‌اش آنقدر برایم اهمیت داشت که تمام اندک توانم را به کار بگیرم تا این ماجرا به خوبی تمام شود. علیرغم اینکه دوشنبه شب مشغول ضبط یک بخش جدید برای برنامه بودم و متوجه پخش نشدن نود نشدم؛ اما پس از اطلاع در اولین ساعات بامداد با جناب فروغی تماس گرفتم و به ایشان عرض کردم که شفاف سازی کنند و توقع نداشته باشند که حالاخورشید وارد موضع گیری یک طرفه در حمایت از تصمیم شبکه بشود. در گفتگوی امروز هم تلاش کردم که سوءتفاهم به وجود آمده به نحو مناسبی حل شود. مدیر محترم شبکه هم اعلام کرد نود ادامه پیدا می‌کند و خوشبختانه اصرار من برای پخش ویژه برنامه نود برای بازی پرسپولیس و قبل از شنبه آینده را هم پذیرفتند. چون بنا بود به دلیل تقارن با عزاداری اربعین این هفته هم نود نداشته باشیم.‌ ای کاش عادل هم در پایان به اختلاف‌ها و سوءتفاهم‌ها تاکید نمی‌کرد. به نظرم اشتباه بود؛ به هر حال من تلاشم را کردم.