کدخبر: ۲۴۸۰۰۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کاخ کرملین اعلام کرد:

قراری بین ما و نتانیاهو تنظیم نشده است

سخنگوی کاخ کرملین روز سه‌شنبه ادعای رسانه‌های صهیونیستی درباره برنامه‌ریزی‌ برای دیدار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس‌جمهور روسیه در روز ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان‌ماه) را رد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سخنگوی کاخ کرملین روز سه‌شنبه ادعای روز گذشته رسانه‌های صهیونیستی درباره احتمال دیدار «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه در روز 11 نوامبر (۲۰ آبان‌ماه) را رد کرد.

به نوشته خبرگزاری ایتارتاس، «دیمیتری پسکوف»، سخنگوی کرملین با وجود این گفت نتانیاهو و پوتین ممکن است در این روز گفت‌وگوی مختصری با یکدیگر درباره حوادث آن روز داشته باشند.

رسانه‌های صهیونیستی روز دوشنبه گزارش داده بودند نتانیاهو روز 11 نوامبر در حاشیه همایشی که قرار است در پاریس برگزار شود با پوتین دیدار و با وی درباره ایران و سوریه گفت‌وگو خواهد کرد.

سخنگوی کرملین گفت: «در برنامه سفر پاریس تنها یک نشست دوجانبه قرار دارد که آن هم با "دونالد ترامپ" [رئیس‌جمهور آمریکا] خواهد بود.»

وی تأکید کرد برگزاری دیدار میان نتانیاهو و پوتین به تصمیم دو طرف بستگی خواهد داشت، اما در برنامه فعلی چنین دیداری پیش‌بینی نشده است.