کاخ کرملین اعلام کرد:

قراری بین ما و نتانیاهو تنظیم نشده است

کدخبر: 248003
سخنگوی کاخ کرملین روز سه‌شنبه ادعای رسانه‌های صهیونیستی درباره برنامه‌ریزی‌ برای دیدار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس‌جمهور روسیه در روز 11 نوامبر (۲۰ آبان‌ماه) را رد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سخنگوی کاخ کرملین روز سه‌شنبه ادعای روز گذشته رسانه‌های صهیونیستی درباره احتمال دیدار «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه در روز 11 نوامبر (۲۰ آبان‌ماه) را رد کرد.

به نوشته خبرگزاری ایتارتاس، «دیمیتری پسکوف»، سخنگوی کرملین با وجود این گفت نتانیاهو و پوتین ممکن است در این روز گفت‌وگوی مختصری با یکدیگر درباره حوادث آن روز داشته باشند.

رسانه‌های صهیونیستی روز دوشنبه گزارش داده بودند نتانیاهو روز 11 نوامبر در حاشیه همایشی که قرار است در پاریس برگزار شود با پوتین دیدار و با وی درباره ایران و سوریه گفت‌وگو خواهد کرد.

سخنگوی کرملین گفت: «در برنامه سفر پاریس تنها یک نشست دوجانبه قرار دارد که آن هم با "دونالد ترامپ" [رئیس‌جمهور آمریکا] خواهد بود.»

وی تأکید کرد برگزاری دیدار میان نتانیاهو و پوتین به تصمیم دو طرف بستگی خواهد داشت، اما در برنامه فعلی چنین دیداری پیش‌بینی نشده است.

تیتر یک
  • کاهش گسترده دامنه نوسان قیمت دلار متشکل

    اقتصادنیوز: امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۰عرضه یورو متشکل که در هفته‌های اخیر بسیار پایین بود، رشد کرد و بالای متوسط ۶۴ روز کاری…

از دست ندهید
بلیط هواپیما