کدخبر: ۲۴۸۶۴۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
آسمان شهرهای جنوب غرب و غرب کشور بارانی می شوند + جدول وضعیت آب و هوا

آسمان شهرهای جنوب غرب و غرب کشور بارانی می شوند + جدول وضعیت آب و هوا

اقتصادنیوز: کارشناس سازمان هواشناسی گفت:طی امروز و فردا از سمت جنوب غرب و غرب کشور افزایش ابر و بارش پراکنده خواهیم داشت.

به گزارش اقتصاد نیوز؛ کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از افزایش نسبی دما طی سه روز آینده در اکثر مناطق کشور خبر داد و گفت: طی امروز و فردا از سمت جنوب غرب و غرب کشور افزایش ابر و بارش پراکنده خواهیم داشت.

وی افزود: روز دوشنبه با نزدیک شدن سامانه بارشی از سمت جنوب غرب و غرب کشور ابتدا در نوار غربی و بتدریج تا اواخر وقت در اکثر مناطق نیمه غربی و غرب سواحل دریای خزر افزایش ابر و بارندگی پیش بینی می شود.

به گفته رفیعی در روز شنبه و با شدت کمتر روز یکشنبه در استان سیستان و بلوچستان و شرق استان های خراسان جنوبی، کرمان و هرمزگان وزش باد و در مناطق مستعد همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی آسمان امروز کربلا و نجف را نیمه ابری همراه با بارش های خفیف اعلام کرد و گفت: همچنین آسمان شهرهای سامرا و کاظمین بارانی است.

وی درباره آخرین وضعیت آسمان شهرهای مرزی افزود: امروز بارش پراکنده باران برای شهرهای ایلام، خسروی و ایلام پیش بینی می شود.

رفیعی در پایان آسمان امروز پایتخت را نیمه ابری گاهی با وزش باد اعلام کرد و گفت: طی چند روز آینده افزایش نسبی دما برای تهران پیش بینی می شود.