کدخبر: ۲۴۹۲۵۷ لینک کوتاه

اعتراف سارقان به ۲۰۰ فقره سرقت در پایتخت

اقتصادنیوز : معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ سارق حرفه ای وسایل داخل خودرو و اعتراف آنها به ۲۰۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرهنگ  شمس الدین میرزکی، گفت: با وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در مناطق مختلف تهران خصوصا غرب پایتخت، پرونده مال باختگان به اداره ۲۰ پلیس آگاهی تهران برای بررسی موضوع و دستگیری سارقان ارجاع شد.

وی بیان داشت: سارقان که با تخریب قفل درب خودرو، وسایل داخل آن را سرقت می کردند چهره آنان در تحقیقات میدانی شناسایی و مشخص شد که سرقت ها توسط ۲ سارق سابقه دار انجام می شود.

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه این ۲ سارق نیز شناسایی شد، عنوان کرد: با هماهنگی مقام قضائی ۲ تیم از ماموران این پلیس برای دستگیری سارقان اعزام و موفق شدند در دو عملیات مجزا و هماهنگ هر دو متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

وی بیان داشت: متهمان در پلیس آگاهی به ۲۰۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو با همکاری یکدیگر در مناطق مختلف شهر تهران به ویژه مناطق غرب تهران اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان علاوه بر سرقت لوازم داخل خودرو به ۱۰ فقره سرقت خودرو سواری نیز اعتراف کرده اند، تصریح کرد: تاکنون تعدادی از مال باختگان شناسایی شده اند .