کدخبر: ۲۵۰۰۴۰ لینک کوتاه

فرمانده انتظامی گرمسار خبرداد

پلمب هشت آرایشگاه زنانه به دلیل فعالیت نامتعارف

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار گفت: هشت آرایشگاه زنانه به دلیل فعالیت و تبلیغات نامتعارف در فضای مجازی پلمب شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محمد فوادیان عصر یکشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت غیرمجاز این آرایشگاه ها، پلیس در فضای مجازی بررسی های لازم را انجام داد و مشخص شد تعدادی از آرایشگاه های زنانه به تبلیغات غیرقانونی و غیرمجاز در شبکه های اجتماعی دست می زنند.
وی بیان کرد: با شناسایی موقعیت دقیق و مالک این واحدهای متخلف، پس از هماهنگی های لازم قضایی، این هشت آرایشگاه با فعالیت نامتعارف سایبری پلمب شدند.
فوادیان تصریح کرد: این واحدهای متخلف با آرایش افراد و بارگذاری تصاویر به صورت زنده در شبکه های اجتماعی، به اشاعه و ترویج فرهنگ غربی و تبلیغات سوء در فضای مجازی اقدام می کردند.
وی با هشدار به فعالان این حوزه، یادآور شد: متهمان با تشکیل و تکمیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار یادآور شد: برای برقراری نظم و انضباط اجتماعی همچنین ارتقاء احساس امنیت، با هرگونه هنجارشکنی و قانون گریزی به خصوص در فضای مجازی برخورد می شود.
به گزارش ایرنا،در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، شهروندان می توانند موارد را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به نیروی انتظامی اطلاع دهند تا در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.