کدخبر: ۲۵۱۳۶۴ لینک کوتاه

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد؛

بررسی لایحه CFT با حضور نمایندگان دولت، شورای نگهبان و مجمع تشخیص در کمیسیون امنیت ملی

اقتصادنیوز؛ مرتضی صفاری نطنزی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری نشست این کمیسیون با حضور دولت، شورای نگهبان، دولت و مجمع برای بررسی لایحه CFT خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ مرتضی صفاری نطنزی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به نشست امروز عصر این کمیسیون، گفت: این نشست با حضور ظریف و علوی وزرای امور خارجه و اطلاعات، همچنین کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان و مسئولانی از مجمع تشخیص مصلحت برای بررسی لایحه CFT و رفع ایرادات شورای نگهبان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه مباحث مختلفی مطرح شد اما به نتیجه نرسید، لذا قرار شد کارگروهی مرکب از اعضای کمیسیون امنیت، وزارتخانه‌های اطلاعات و امور خارجه، مجمع تشخیص مصلحت و شورای نگهبان برای بررسی ایرادات شورای نگهبان به این لایحه تشکیل شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: این کمیته بعد از بررسی در صورت قابل اصلاح بودن موارد، متن پیشنهادی خود را به کمیسیون امنیت ارائه خواهد کرد تا بعد از جمع بندی به صحن علنی ارائه شود.

صفاری نطنزی اظهار کرد: در صورت قابل اصلاح نبودن موارد و عدم پذیرش اصلاحات توسط شورای نگهبان، لایحه CFT به مجمع تشخیص مصلحت ارسال خواهد شد.