شریعتمداری: کارآفرینان از دولت حمایت می‌خواهند

کدخبر: 251540
اقتصادنیوز: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به بهبود رتبه کارافرینی ایران در شاخص‌های جهانی به جوانان پیشنهاد کرد که در حوزه های مدیریتی وارد شوند و سنگر انتخابات آینده مجلس را به دست گیرند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا محمد شریعتمداری در همایش جهانی هفته کارآفرینی اظهار کرد: استقلال ایران بزرگ در گروی حضور جوانان و فکر و اندیشه نو آنها است و باید در تمام حوزه ها و عرصه هایی که این کشور در حوزه دموکراسی باز کرده و تسیر را فراهم کرده حضور یابند حتی انتخابات آینده مجلس را رها نکنند و هدف اولشان را گرفتن این سنگر بگذارند.

وی افزود امروز کارآفرینان از دولت حمایت و تسهیل گری می خواهند و باید فضا برای رشد و توسعه و حضور بیشتر کارآفرینان را فراهم کنیم.

وزیر کار تاکید کرد: شاخص جهانی کارآفرینی ایران در سال ۲۰۱۸ در رتبه ۱۳ قرار گرفته و ایران   پنجمین کشور برتر جهان در رتبه کارآفرینی بوده است.

شریعتمداری همچنین از ارتقای رتبه کارآفرینی ایران در متطقه منا از ۱۴ به ۱۱ خبر داد و گفت: بر اساس این گزارش،گلوگاه‌های اساسی سیستم کارآفرینی ایران شامل ارکان درک فرصت، پذیرش ریسک و شبکه‌سازی  است.

 

تیتر یک
  • گزارش آسوشیتدپرس از نمایشگاه دهوک اقلیم کردستان

    اقتصادنیوز: در شرایطی که بازرگانان ایرانی چشم امید به بازار عراق دارند، کاهش قدرت خرید عراقی‌ها به سبب افت قیمت نفت و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید