کدخبر: ۲۵۲۵۷۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ابتکار یک رستوران برای جلب مشتری؛ تهیه غذار بر پایه منوی آخرین سفارش  اعدامی‌های مشهور+عکس

ابتکار یک رستوران برای جلب مشتری؛ تهیه غذار بر پایه منوی آخرین سفارش اعدامی‌های مشهور+عکس

اقتصادنیوز: رستورانی به نام «Ningen» در خیابان شینجوکو (Shinjuku) توکیو برای جذب مشتریانش دست به کار عجیبی زده است. این رستوران در منوی خود همان غذا‌هایی را که اعدامی‌های آمریکا قبل از اعدام درخواست کرده اند را عرضه می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تابناک رستورانی به نام «Ningen» در خیابان شینجوکو (Shinjuku) توکیو برای جذب مشتریانش دست به کار عجیبی زده است. این رستوران در منوی خود همان غذا‌هایی را که اعدامی‌های آمریکا قبل از اعدام درخواست کرده اند را عرضه می‌کند. پیش‌تر در مطلبی به آخرین غذای خطرناک‌ترین مجرمان محکوم به مرگ دنیا پرداخته بودیم. حالا در ژاپن اتفاق عجیبی افتاده که به این غذا‌ها مربوط می‌شود. این رستوران توسط گروه هنری Chim Pom طراحی شده است که قبل از این هم کار‌های عجیب و غریب زیادی کرده اند. در این رستوران آثار هنری و اجرا‌های آوانگارد اجرا می‌شود. در کنار همه‌ی چیز‌های عجیبی که این رستوران و این گروه هنری اجرا می‌کنند، عجیب‌ترین حرکتشان ارائه‌ی آخرین غذای درخواستی اعدامی‌ها است.

منوی غذای اعدامی‌ها شامل غذای سفارشی قاتل اعدام شده در دهه ۸۰ به نام «Judy Buenoano» که کلم بروکلی، مارچوبه، توت فرنگی، گوجه و چای خواسته بود می‌شود. غذای دیگر این منو، شامل همبرگر با سیب زمینی و تخم مرغ آب پز است که «Gary Mark Gilmore» قبل از اعدام در سال ۱۹۷۷ خواسته بود.

اعدامی1

 

اعدامی 3اعدامی 2