کدخبر: ۲۵۲۶۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

خوزستان استان محبوب شفر

اقتصاد نیوز: استقلال بعد از چند نتیجه ضعیف، سرانجام دیشب توانست در اهواز بر تیم بحران‌زده استقلال خوزستان غلبه کند و به وضعیت خود در جدول رده‌بندی لیگ برتر سروسامانی بدهد.

به گزارش اقتصاد نیوز، برد در اهواز اتفاقی است که پیش از این بارها برای شفر در استقلال رقم خورده است و او هربار با تیمش به این استان سفر کرده با دست پر به تهران برگشته است.

اولین حضور شفر در خوزستان بازی برگشت فصل گذشته مقابل استقلال خوزستان بود. جایی که تیم او با نتیجه 3-0 میزبانش را شکست داد. چند هفته بعد شفر به اهواز برگشت تا تیمش را به مصاف فولاد خوزستان ببرد. در آن بازی هم آبی‌ها فوق‌العاده بازی کردند و میزبان خود را با نتیجه 4-1 شکست دادند. بازی نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل صنعت نفت هم در آبادان برگزار شد و با پیروزی 2-1 شاگردان شفر همراه بود. فینال جام حذفی در خرمشهر آخرین مسابقه‌ای بود که استقلال در فصل گذشته در استان خوزستان برگزار کردند. این بازی هم با تک گل مامه تیام به سود استقلال به پایان رسید و آبی‌ها قهرمان جام حذفی شدند.

این روند با وجود نتایج ضعیف‌تر استقلال، در این فصل هم ادامه داشته است. شاگردان شفر در این فصل 3 بار به استان خوزستان سفر کرده‌اند و هر بار با پیروزی به تهران برگشته‌اند. آنها دو بار نفت مسجدسلیمان را در لیگ برتر و جام حذفی با نتایج 2-1 و 1-0 شکست دادند و امروز هم با یک گل استقلال خوزستان را مغلوب کردند. به این ترتیب آمار وینفرد شفر با استقلال در استان خوزستان 7 بازی و 7 پیروزی است که از هر لحاظ درخشان و فوق‌العاده است.