کدخبر: ۲۵۳۷۰۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

یک فرمانده ارشد سپاه: انقلاب اسلامی خیلی بزرگتر از آن است که با گرانی ارزشیابی شود

اقتصادنیوز؛ محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با بیان این که امروز هم برخی ها سعی دارند تا عظمت انقلاب را با مسایل پیش پا افتاده ای از جمله گرانی، زیرسوال ببرند، گفت: انقلاب اسلامی خیلی بزرگتر از آن است که با گرانی ارزشیابی شود چون این انقلاب همه محاسبات جهان را زیر و رو کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی مثل سایر انقلاب های دنیا نیست چون این انقلاب تکیه اش فقط بر آرمان های بنیانگذار کبیرآن و تداوم آنها از سوی رهبری است که در 40 سال اخیر به ملت ایران عظمت داده است.

محمدرضا نقدی روز شنبه در همایش نکوداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در جمع نخبگان بسیجی استان گلستان در گرگان، اظهار داشت: امروز هم در شرایطی هستیم که 100 درصد مواضع انقلاب با درایت رهبری حفظ شده و تغییر رویه ندارد که نشان دهنده عظمت انقلاب است.

وی با بیان این که امروز هم برخی ها سعی دارند تا عظمت انقلاب را با مسایل پیش پا افتاده ای از جمله گرانی، زیرسوال ببرند، خطاب به آن ها گفت: مشکلات پیش آمده در کشور ربطی به انقلاب ندارد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی خیلی بزرگتر از آن است که با گرانی ارزشیابی شود چون این انقلاب همه محاسبات جهان را زیر و رو کرد و تحولات بزرگی برای ملت ایران رقم زده که یک مورد آن استقلال است.

سردار نقدی بر هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه دشمنان تاکید کرد و گفت: باید همواره برای استقلالی که انقلاب اسلامی برای ما به ارمغان آورده، شکرگزاری کنیم.

وی آزادی اندیشه، بیان فکر، نقد کردن و همچنین مردم سالاری برای ملت ایران را از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد: این دستاوردها باعث شده تا حتی یک دانش آموز در مدرسه در مقابل مسئولی بدون ذره ای ترس، انتقاد خود را بیان می کند در حالی که قبل از انقلاب این گونه نبود.

وی گفت: امروز مردم سالاری کشورمان الگو شده است چرا که از لحاظ حضور و کیفیت، قابل مقایسه با سایر کشورهایی که دم از مردم سالاری می زنند، نیست.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جایگاه ولایت فقیه در حفظ انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در مدت 40 سال، ولایت فقیه خلاف رای مردم استفاده نکرده و به آزادی مردم احترام گذاشت که این عظمت و اوج مردم سالاری را نشان می دهد و همواره به ولایت فقیه که برجستگی انقلاب است، افتخار می کنیم.

وی همچنین خطاب به برخی که می گویند اگر کشورمان پیشرفتی طی 40 سال اخیر داشته همراه با پیشرفت دنیا بوده است، گفت: درست است که دنیا پیشرفت داشته ولی به برکت انقلاب، کشورمان جلوتر از پیشرفت دنیا است که این پیشرفت را می توان در حوزه های تولید علم و فناوری، بهداشت، فرهنگی، صنعت ، لمس کرد.

سردار نقدی تاکید کرد: با توجه به این که در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب قرار داریم و باید نسبت به تبیین دستاوردها و مقایسه آن با قبل از انقلاب برای جامعه به ویژه نسل جوان، به صورت موثر اقدام کنیم.