کدخبر: ۲۵۴۱۱۳ لینک کوتاه

بیادی: جمنا و جبهه پایداری وجود خارجی ندارد/ کلا ده نفر هستند

اقتصادنیوز: دبیرکل جمعیت آبادگران جهادی گفت: همانطور که برنده سئوال از رئیس جمهور، روحانی بود، شک ندارم برنده استیضاح، ظریف خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نامه‌نیوز، حسن بیادی درباره استیضاح دکتر ظریف وزیر امورخارجه گفت: جامعه خواستار استیضاح سه قوه است نه ظریف فلذا سوال از رئیس جمهور و امثال این استیضاح ردّ کم کنی و گول زدن مردم است، چون موفق عمل نکردند و به خاطر همین درگیری‌هاست  که، مبتلا به بی تدبیری و صعف در اداره کشور شده‌اند در نتیجه این مسئله لاینحل زندگی مردم را تحت تأثیر عملکرد منفی خود قرار داده و یأس و ناامیدی را در کشور توسعه داده‌اند.

وی با بیان اینکه استیضاح ظریف خواسته جامعه نیست درباره گروههای تندرو در این موضوع اظهار کرد: یکسری از افراد تمامیت‌خواه به صورت شخصی و نوعاً باندی کارهایی را انجام می دهند بنابراین پایداری و جمنا اصلا وجود خارجی ندارند این گروهها بصورت خوش‌بینانه با ده نفر اداره می شوند و بخاطر بعضی از رسانه‌های وابسته و یا ضعیف است که اینها را باد و جلوه‌گر می کنند والا ۲۰۰ نفر از جناحهای مختلف چپ و راست هستند که با اتکا و اتصالشان به مبادی قدرت و ثروت پشت پرده را کارگردانی می کنند و هیچ مسئولیتی را نپذیرفته و پاسخی را هم برای مردم ندارند.

این فعال سیاسی تأکید کرد: همه اینها مثل دو لبه تیغ قیچی می مانند که زندگی مردم را هدف گرفته و با هر حرکت نا میمونشان به زندگی مردم لطمه و آسیب جدی می زنند اما خودشان چه ارزش پول ملی بالا باشد یا پائین منتفع و مطنعّم می شوند. به عبارت دیگر هزینه کارها سودجویانه این افراد را مردم شریف و ستمدیده و بعضی از دیگر سیاسیون و علمای کنار زده شده و منتقدین  می دهند.

وی درباره تلاش این گروه برای موج آفرینی و سوء استفاده در عرصه سیاسی و اجتماعی خلاف خواست و اراده مردم ادامه داد: این موج ها خواسته و ناخواسته وابستگی به موج های خارجی و بعضاً سودجویان داخلی دارد. در واقع بخشی از این کارهای زشت و ضد انقلابی و ضد مردم و مخالفت و تضعیف رهبری  از بیرون هدایت می شود. مگر سئوال از رئیس جمهور و بعضی از وزرا چه خیرات و برکاتی داشت که حالا استیضاح ظریف بخواهد ثمری داشته باشد.

بیادی تأکید کرد: همانطور که برنده سئوال از رئیس جمهور، روحانی بود، شک ندارم برنده این استیضاح هم ظریف خواهد بود همه میدانند که ضعف در اداره و مدیریت مجلس بیداد میکند مگر این آقایان فشار نیاوردند که آقای شریعتمداری را از وزارت "صمت” بردارند اما همین مجلس به وزارت او در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی رأی بیشتری داد. مگر آقای آخوندی استیضاح نشد اما با آرای بیشتری دوباره به وزارتخانه برگشت. معتقدم مجلس وجود خارجی ندارد و بیش از ۵۰ درصد نمایندگان فقط براساس حفظ منافع شخصی و باندی عمل می کنند و چه به سر مردم می آید برایشان مهم نیست متاسفانه باید بگویم نتیجه کارنامه هر سه قوه در بین قاطبه مردم  مردود است و عملکردشان را براساس منافع محلی و شخصی میدانند و از حفظ منافع و اقتدار و عزت ملی خبری نیست و روز به روز اختلافات طبقاتی و فساد خانمان برانداز اداری گسترده تر و آسیبهای اجتماعی جلوه دارتر میشود و تازه در پاسخ و اعتراض مردم می گویند چشمتان کور و دنده تان نرم چرا به این و یا آن رای داده اید فلذا یک نفر نیست که با جرأت و استدلال بگوید مگر شما ماهاتیرمحمد و یا آنجلامرکل را معرفی کردید که مردم به روحانی رای دادند؟ .