کدخبر: ۲۵۴۶۷۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
آتش سوزی در مجتمع تجاری /نجات ۵۰ نفر از میان شعله‌ها

آتش سوزی در مجتمع تجاری /نجات ۵۰ نفر از میان شعله‌ها

اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در ساختمان تجاری در حال ساخت در انتهای بزرگراه شهید خرازی خبر داد و گفت:۵۰ نفر از کارگران مشغول به کار در این مجتمع تجاری از میان دود و آتش نجات پیدا کردند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت:ساعت ۱۲:۲ دقیق ظهر امروز گزارش حرییق در یک ساختمان بلندمرتبه در یک ساختمان درحال ساخت در انتهای بزگراره شهید خرازی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران گزارش شد که بلافاصله ۵ تیم  به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد:با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد آتش در قسمت موتورخانه یک مجتمع ۲۴ طبقه‌ای درحال ساخت رخ داده و آتش به سقفه های کاذب و نمای ساختمان و ام دی اف‌هایی که در طبقه اول دپو شده بود نیز  سرایت کرده است.

ملگی گفت:بیش از ۵۰ کارگر در میان دود گرفتار شده بودند که در همان لحظات اولیه با کمک آتش نشانان به پشت بام منتقل شدند و آتش نشانان هم زمان با خاموش کردن آتش این افراد را از طریق نردبان‌های هیدرولیکی به پایین منتقل کردند.

وی با بیان اینکه چند کارگر دچار سوختگی در ناحیه دست شده بودند و تحویل اورژانس شدند اضافه کرد:ایمن سازی در محل انجام شده و مأموران برای پیدا کردن افرادی که احتمال گرفتار شدنشان است ادامه دارد.