کدخبر: ۲۵۵۰۰۰ لینک کوتاه

افشاگری در مورد میهمانی غیراخلاقی برخی فوتبالیست ها

اقتصاد نیوز:یک نشریه انگلیسی از تخلف دسته جمعی گروهی از بازیکنان تیم قرمزوسفیدپوش لندن پرده برداشت.

به گزارش اقتصاد نیوز ، نشریه سان انگلیس دیروز (جمعه) گزارشی درباره برگزار شدن یک میهمانی غیراخلاقی توسط بازیکنان آرسنال در ایام اردوی پیش‌فصل آنها منتشر کرد.

سان در گزارش خود نوشته است که در این مراسم مختلط با حضور 70 زن که چند روز مانده به آغاز فصل (ماه آگوست) در شهر لندن برگزار شده بود، نزدیک به 10 تا 12 نفر از بازیکنان تیم آرسنال از جمله مسعوت اوزیل، پیر امریک اوبامیانگ،‌ الکساندر لاکازت و متئو گئوندوزی، اقدام به استنشاق گاز خنده و مقادیر زیادی هم مشروبات الکلی مصرف کرده‌اند.

تصاویر منتشر شده از سان برخی از بازیکنان آرسنال را در حالی نشان می‌دهد که به دلیل استنشاق گاز خنده و مصرف مشروبات الکلی از حال رفته‌اند.

به دنبال این افشاگری، باشگاه آرسنال اعلام کرد که برای برخورد با بازیکنان خاطی اقدام خواهد کرد و به آنها درباره رفتارشان هشدار داد.

سخنگوی این باشگاه گفت: ما با بازیکنان خود درباره این موضوع  صحبت خواهیم کرد و به آنها مسئولیت‌هایی که به عنوان نمایندگانی از باشگاه آرسنال دارند را یادآوری خواهیم کرد.

علاوه بر چهار بازیکنی که نام آنها برده شد، چهره هنریک مخیتاریان و شکوردان مصطفی هم در تصاویر منتشر شده توسط سان دیده می‌شود که البته آنها در حال استعمال دخانیات رؤیت نشده‌اند.

طبق اعلام سان برگزاری این میهمانی برای بازیکنان آرسنال هزینه‌ای بین 25 هزار تا 30 هزار پوند داشته است.