کدخبر: ۲۵۶۱۹۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
پیشنهاد بودجه ۲۳۲۰۰ میلیاردتومانی وزارت کار در لایحه بودجه سال ۹۸

پیشنهاد بودجه ۲۳۲۰۰ میلیاردتومانی وزارت کار در لایحه بودجه سال ۹۸

اقتصادنیوز : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بودجه ۲۳۲۰۰ میلیارد تومانی را در لایحه بودجه سال ۹۸ برای وزارت تعاون پیشنهاد کرده ایم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،عیسی منصوری با اشاره به اقدامات دولت برای تثبیت اشتغال در کشور اظهار کرد: سیاست های فعال بازار کار مثل طرح های کارورزی و مشوق بیمه ای کارفرمایان به لحاظ اینکه سازمان برنامه و بودجه ۲۰ درصد منابع را در اختیاز وزارت تعاون قرار داده تا پایان سالجاری این طرح ها با قوت ادامه می دهیم.

وی ادامه داد: یکی از دلایلی که امیدواریم مقدار محدودی اشتغال ایجاد و یا اشتغال تثبیت شود طرح های مشوق بیمه ای کارفرمایان و یارانه دستمزد تا بتواند هزینه اشتغال را برای کارفرمایان درشرایط فعلی کاهش دهد را دنبال می کنیم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه های مختلفی را در راستای کاهش تاثیر منفی چالش های اقتصادی پیگیری می کند.

منصوری  در خصوص اینکه بودجه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لایحه بودجه سال ۹۸ چه میزان است، گفت: پیشنهاد ما برای سال آینده ۳۲۰۰ میلیارد تومان برای هزینه ها و کمک های بلاعوض و ۲۰ هزار میلیارد تومان هم تسهیلات است.