کدخبر: ۲۵۶۲۰۲ لینک کوتاه

تصویری از نسل جدید تویوتا

اقتصاد نیوز:تصویری از نسل جدید تویوتا سوپرا در اختیار رسانه ها قرار گرفته که طراحی بخش جلویی این خودروی اسپرت را به نمایش می گذارد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از کلیک،نزدیک به یک ماه دیگر از نسل جدید تویوتا سوپرا به صورت رسمی رونمایی می شود. در حالی که این خودرو در نمایشگاه خودروی دیترویت در معرض دید عموم قرار می گیرد، تصویری جدید طراحی بخش جلویی آن را نشان می دهد.

به تازگی تصویری از این خودروی اسپرت در انجمن SupraMKV منتشر شده است. در این تصویر نسل جدید تویوتا سوپرا بدون هیچ پوشش محافظی به چشم می خورد.

تویوتا برای توسعه این خودرو با شرکت بی ام و همکاری داشته است. نتیجه این همکاری توسعه نسل جدید بی ام و Z4 و تویوتا سوپرا است. در گذشته نه چندان دور نسل جدید بی ام و Z4 معرفی شد.

شرکت ژاپنی تویوتا نزدیک به 5 سال پیش از خودروی مفهومی FT-1 رونمایی کرد. این خودروی مفهومی از طراحی تهاجمی بهره می برد. تصویر منتشر شده، خبر از طراحی مشابه نسل آینده تویوتا سوپرا با خودروی مفهومی FT-1 می دهد.

خودروی مفهومی تویوتا FT-1 در مقایسه با سوپرا از دماغه بلندتری بهره می برد که تویوتا مجبور شده آن را اصلاح کند. در حالی که این خودروی مفهومی دارای پنل شیشه ای روی کاپوت خود برای نمایش موتور بود، به نظر می رسد نمونه نهایی سوپرا فاقد این ویژگی است.

ورودی هوای در نظر گرفته شده در کنار چراغ ها تفاوت چندانی با نمونه مفهومی این خودرو ندارد. نحوه طراحی سقف تویوتا سوپرا شباهت زیادی به رندرهای منتشر شده از آن دارد.

بر اساس تصاویری که در گذشته تویوتا از نسل جدید سوپرا در اینترنت منتشر کرده، طراحی بخش پشتی این خودرو شباهت زیادی به خودروی مفهومی FT-1 دارد. برای آشنایی کامل با این خودروی ژاپنی باید تا نمایشگاه خودروی دیترویت 2019 صبر کنیم.