تصاویری از ترامپ و خانواده‌اش در مراسم شب کریسمس

کدخبر: 258463
اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور آمریکا در حالی در مراسم تولد حضرت مسیح (ع) شرکت کرد که سیاست‌های ضد مهاجرتی‌اش طی یک سال گذشته، زندگی هزاران پناهجو را به مخاطره انداخته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پایگاه اینترنتی هیل نوشت، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، همسرش ملانیا و سایر اعضای خانواده وی همزمان با شب کریسمس در مراسم کلیسای جامع ملی شهر واشنگتن حضور یافتند.

دونالد ترامپ ساعت 10 شب به وقت محلی وارد کلیسا شد و در مراسم که شامل خواندن کتاب مقدس، سرود و همخوانی بود شرکت کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا در حالی در مراسم تولد حضرت مسیح (ع) شرکت کرد که سیاست‌های ضد مهاجرتی‌اش طی یک سال گذشته، زندگی هزاران پناهجو را به مخاطره انداخته است.

ترامپ و همسرش سال گذشته، مراسم شب کریسمس را در یکی از کلیساهای پالم بیچ در فلوریدا برگزار کردند. او امسال در اعتراض به عدم تصویب بودجه 5.7 میلیارد دلاری ساخت دیوار حائل در مرز آمریکا و مکزیک، بخش هایی از دولت را تعطیل کرد و برای تعطیلات در کاخ سفید ماند.

رسانه های محلی همچنین گزارش دادند که درخت کریسمس ملی در پارک رئیس جمهور در واشنگتن، با کمک بنیاد ملی پارک های آمریکا، پس از تعطیلی برخی از ساختمان های اداری و دفاتر دولت فدرال، برای بازدید عموم بازسازی و روشن شد.

رئیس‌جمهور آمریکا دوشنبه شب همزمان با جشن‌های سال نوی میلادی در این کشور، در توئیتی با لحنی گلایه‌آمیز نوشت همچنان در کاخ سفید انتظار می‌کشد، بلکه دموکرات‌ها در موضع خود تجدیدنظر کنند و با او برای تخصیص بودجه جهت ساخت دیوار در مرز مکزیک، کنار بیایند.

او در  پیام توئیتری خود نوشت: «بیچاره من، تنهای تنها در کاخ سفید هستم  و منتظر دموکرات‌ها هستم تا بازگردند و درباره امنیت مرزی که به شدت به آن نیاز است، به توافق برسند. زمانی می‌رسد که هزینه توافق نکردن دموکرات‌ها برای کشور ما بیش از پول دیوار مرزی خواهد شد که ما از آن صحبت می‌کنیم. (هزینه ساخت) این دیوار جدا از ۲۵ میلیارد دلار برای امنیت مرزی خواهد بود. دیوار به صورت کامل با پول تعطیلی دولت به علاوه وجوه در دسترس ساخته خواهد شد. گزارش‌ها نادرست است. مشکل این است که بدون دیوار، دلار‌ها بیشتر هدر خواهد رفت.»

9153797_581

9153798_527

9153799_122

9153827_223

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما