کدخبر: ۲۵۸۵۸۴ لینک کوتاه

تصویر خودروی جدید تویوتا لو رفت

اقتصاد نیوز:تویوتا که این روزها بسیار تلاش می کند اخبار و اطلاعات مربوط به عرضه خودروهای جدید خود را مخفی نگه دارد با انتشار عکسی از تازه ترین محصول خود شگفت زده شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری مهر ، سوپرا ۲۰۲۰ تازه ترین اتومبیلی است که تویوتا به دنبال عرضه آن در سال آینده میلادی است و تا به حال امکانات و ویژگی هایش را مخفی نگه داشته است.

دو هفته پیش اولین عکس از این خودرو در اینترنت منتشر شد و حالا عکس دیگری از پشت خودروی اسپورت مذکور اطلاعات بیشتری در مورد ظاهر آن در دسترس علاقمندان قرار می دهد.

کارشناسان می گویند این خودرو از نظر ظاهر شباهت زیادی به خودروی مفهومی FT-۱ دارد که در سال ۲۰۱۴ توسط این شرکت ژاپنی رونمایی شده بود. گفته می شود سوپرا۲۰۲۰ از سیستم ترمز منحصر به فردی نیز برخوردار است.

تصویر خودروی جدید تویوتا لو رفت

منابع مطلع می گویند بر روی این خودرو موتوری با قدرت ۳۸۲ اسب بخار و گشتاور ۳۶۹ پوند-پا نصب شده است. یک پوند-پا برابر گشتاور تولید شده توسط یک پوند-نیرو در مسافتی عمود به اندازهٔ یک پا از یک نقطه اتکا است. انتظار می رود اولین رونمایی رسمی از این خودرو در تاریخ ۱۴ ژانویه در نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی انجام شود.