کدخبر: ۲۶۰۲۰۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دنیا تنهایی کم ندارد» پس از ۵ سال روی پرده می‌رود

اقتصادنیوز : فیلم سینمایی «دنیا تنهایی کم ندارد» به کارگردانی افشین لیاقت پس از ۵ سال در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز، نمایش عمومی فیلم «دنیا تنهایی کم ندارد» ساخته افشین لیاقت از یکشنبه 16دی در موزه سینما آغاز می شود.

این فیلم محصول سال 92 است و پس از پنج سال، نمایش آن در گروه سینمایی «هنر و تجربه» آغاز می شود که حاصل جمع آوری چهار فیلم کوتاه است.

افشین لیاقت کارگردان «دنیا تنهایی کم ندارد» از دهه هفتاد به عنوان دستیار و برنامه ریز و سازنده فیلم کوتاه در سینمای ایران فعالیت داشته است.

در کارنامه وی، علاوه بر کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند و مستندسازی، کارگردانی سری برنامه های تلویزیونی از جمله «آقای آتش نشان» دیده می شود.

لعیا زنگنه، سید جواد یحیوی، حبیب اعتصام، رومینا دوراخان، ماندانا پیشه ور، سپیده سروش، مهسا زاهد، کامبیز نادعلی، علیرضا افغان و پویان فقیری بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «دنیا تنهایی کم ندارد» آمده است: «مسن ترها می گن خوشحال بودیم اما نمی دونستیم خوشحالیم. فقیر بودیم اما نمی دونستیم فقیریم. تنها بودیم اما نمی دونستیم تنهاییم.»