پرکارترین بازیگر در سی و هفتمین جشنواره فجر یک خانم است!

کدخبر: 260891
اقتصادنیوز: مهناز افشار بازیگر نقش های طنز و جدی امسال با دستی پر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و رکوردار بیشترین فیلم در جشنواره فجر امسال است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک:جشنواره فجر یکی از مهم ترین رویدادهای سینمایی است که هرساله با حضور چهره های سرشناس سینمایی و فیلم های برتر سینما برگزار میشود. سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر امسال با حضور 22 فیلم منتخب سینما در تاریخ مقرر در بهمن ماه برگزار میشود.

مهناز افشار یکی از بازیگرانی است که امسال دست پر در جشنواره فجر حاضر میشود و با سه فیلم پرکارترین بازیگر جشنواره فجر امسال است.

فیلم های مهناز افشار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

چند روز پیش اسامی 22 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد و برخی از بازیگران با چندین فیلم رکوردار جشنواره امسال بودند.

TGorPjcwhFrO

مهناز افشار بازیگر پرکار این روزهای سینما

مهناز افشار یکی از بازیگرانی است که امسال با سه فیلم آشفتگی ، قسم و ناگهان درخت در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. به بهانه حضور مهناز افشار در این سه فیلم مروری بر نقش های مهناز افشار در فیلم های جشنواره فجر امسال داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

مهناز افشار در فیلم ناگهان درخت

ناگهان درخت به کارگردانی صفی یزدانیان یکی از 22 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است.

tvMYEhOsQTiI

مهناز افشار و  پیمان معادی  در فیلم ناگهان درخت

مهناز افشار در فیلم ناگهان درخت با بازیگرانی چون پیمان معادی، مهناز افشار، سیامک صفری،  شقایق دهقان ،  مهراب قاسم خانی ، پانته آ پناهی ها، زهره عباسی، لیلی فرهادپور، شهروز آقایی پور و ایران نبی زاده همبازی است و امیدوار است بتواند با این فیلم سیمرغ بلورین جشنواره فجر را به خانه ببرد.

9jQy2oDbfiKc

بازی پیمان معادی و مهناز افشار در ناگهان درخت

مهناز افشار در فیلم قسم

محسن تنابنده  با فیلم قسم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و مهناز افشار یکی از بازیگران این فیلم است که با قسم راهی جشنواره فجر 37 شد.

js5LuMPno13e

مهناز افشار در پشت صحنه فیلم قسم محسن تنابنده

مهناز افشار در فیلم قسم با بازیگرانی چون سعید اقاخانی و  حسن پورشیرازی  همبازی است و این فیلم یک درام اجتماعی است که برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده میشود.

BR0NGj9BAQk5

مهناز افشار در پشت صحنه فیلم قسم

مهناز افشار در فیلم آشفتگی

فریدون جیرانی کارگردان ، نویسنده و تهیه کننده کشورمان امسال در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با فیلم آشفتگی حضور دارد.

4fbqc5WGjLdf

گریم و بازی مهناز افشار در فیلم آشفتگی

مهناز افشار یکی از بازیگران فیلم آشفتگی است که در این فیلم با بازیگرانی چون  بهرام رادان ،  مهران احمدی ، نسیم ادبی، علی میلانی همبازی است. آشفتگی فریدون جیرانی روایتی داستان گونه از ماجرای عشق و جنایت است که با حضور چهره های سرشناس سینما به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر میرود.

اخبار تیتر یک
  • روایت مرکز آمار از وضعیت تورمی در دی ماه

    در نخستین ماه زمستان تورم ماهانه دردی ماه ۱.۸ درصد ثت شد. این میزان کمترین حد تورمی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون بوده است.

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید