کدخبر: ۲۶۱۱۲۴ لینک کوتاه

همگام با نمایشگاه CES ۲۰۱۹

اپلیکیشن آشپزی هوشمند در خدمت زنان پر مشغله!

اقتصاد نیوز:اپلیکیشن آشپزی هوشمند، از طریق بلوتوث و یا وای فای به لوازم آشپزخانه هوشمند متصل می‌شود، به صورتی که کاربران می‌توانند توسط آن دستورات طبخ غذا و نظارت بر روند پخت و پز را مشاهده کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایمنا، در بزرگ‌ترین نمایشگاه فناوری CES ۲۰۱۹، محصولات بسیاری شامل لوازم خانگی، انواع گجت‌ها، خودروها، تلفن‌های همراه، لپ تاپ و تبلت و طیف وسیعی از وسایل هوشمند در معرض نمایش علاقه‌مندان دنیای تکنولوژی قرار می‌گیرد. در اینجا به معرفی تازه‌ترین محصولات این نمایشگاه می‌پردازیم:

پریز هوشمند " ConnectSense"

پریز هوشمند "ConnectSense" یکی از محصولاتی است که در نمایشگاه CES ۲۰۱۹ معرفی می‌شود. این پریز جایگزین مناسبی برای پریزهای برق کوچک است که میزان برق مصرفی  پریزها را در زمان ولتاژ واقعی نشان می‌دهد، امکان ارزیابی میزان انرژی را برای کاربران فراهم می‌کند و زمانی که داده‌های مصرفی در حالت غیر معمولی باشد، هشدارهایی دریافت می‌کند. این پریز دیواری هوشمند با برخورداری از طراحی نه چندان زیبا و شکل ظاهری آن که به صورت یک جعبه است، دمای داخلی درون خود پریز را اندازه گیری کرده و در صورتی که بیش از حد داغ شود، به کاربران اطلاع می‌دهد. پریز هوشمند با "Apple HomeKit"، "Amazon Alexa" و "Google Assistant" سازگار است و امکان کنترل تمامی پریزها و گجت هایی را که به آن متصل می‌شود، فراهم می‌کند.

اپلیکیشن آشپزی هوشمند " Chef IQ"

اپلیکیشن آشپزی هوشمند، محصول جذاب دیگری است که در نمایشگاه تکنولوژی امسال رونمایی می‌شود. این اپلیکیشن از طریق بلوتوث و یا وای فای به لوازم آشپزخانه هوشمند متصل می‌شود، به صورتی که کاربران می‌توانند توسط آن دستورات طبخ غذا و نظارت بر روند پخت و پز را مشاهده کنند. همچنین ویدیوهای گام به گام برای راهنمایی آشپزان وجود دارد و ماشین حساب Chef IQ مدت زمان دقیق طبخ غذا برای دستیابی به بهترین نتیجه را ارزیابی می‌کند. جالب است بدانید که این اپلیکیشن با وسایل آشپزی هوشمند نظیر " Smart Sous Vide" و "the Smart ۶ Tray Dehydrator " سازگاری داشته و تا تابستان ۲۰۱۹ برای تمام دستگاه های آی او اس و اندرویدی نیز قابل دسترس خواهد بود.