وقتی هواداران ایرانی باشگاه ها را به تیم ملی ترجیح می دهند+عکس

کدخبر: 261371
اقتصاد نیوز:تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی وارد مسابقات جام ملت های آسیا شده که بخشی از هواداران این تیم به دلایل مختلف نسبت به پیگیری بازی ها دچار نوعی رخوت و بی تفاوتی شده اند.

به گزارش اقتصاد نیوز، تیم ملی فوتبال کشورمان در چند سال اخیر و درحالی که کی روش روی نیمکت فنی این تیم قرارداشته دارای موافقان و مخالفان متعددی بوده است.این موضوع در بین کارشناسان فوتبال، برخی از بازیکنان و حتی تماشاگران قابل تشخیص و ملموس است.

بخشی از طرفداران تیم ملی که از تیم پرسپولیس نیز حمایت می کنند در طول ماه های گذشته از جنگ های لفظی کی روش و برانکو خسته شده و این موضوع باعث شده که مثل سابق بازی های تیم ملی را دنبال نکنند.در این بین حتی بعضی از تماشاگران استقلال نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

به همین دلیل بازی های رسمی تیم ملی به محلی برای تشویق تیم های باشگاهی کشور تبدیل شده است.

چنانکه دراین تصویر می بینید یکی از تماشاگران استقلال دراولین بازی تیم ملی کشورمان مقابل یمن که درکشور امارات برگزار شد ترجیح داده به جای تشویق تیم ملی، از باشگاه مورد علاقه خود حمایت کند.

دیدار+تیم+های+فوتبال+ایران+و+یمن+

هر چه هست دود رفتارهای مربیانی مثل کی روش و دیگران بر روی تیم ملی اثر مخربی خواهد گذاشت و بعید نیست این موضوع در دراز مدت سبب از دست رفتن دیگر حامیان تیم ملی کشور شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما