کدخبر: ۲۶۳۰۵۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جلوگیری از عکس گرفتن بازیکن میلان با شاهزاده سعودی بخاطر انتقال ویروس

اقتصاد نیوز: جنارو گتوسو، سرمربی تیم فوتبال میلان با وجود از دست دادن فرصت فتح سوپرجام ایتالیا از روند تیمش رضایت دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، جنارو گتوسو پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال میلان مقابل یوونتوس در سوپر جام ایتالیا از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره گفت: باید از تیم تمجید کنیم چون همان‌گونه که در کنفرانس خبری پیش از بازی گفته بودم، باید  فراتر از حد توان تلاش می‌کردیم و این کار را انجام دادیم. قضاوت حوادث و صحنه‌های بازی برعهده من نیست. اعتراف می‌کنم کارت قرمز کسیه عادلانه بود، اما صحنه‌های دیگری مثل پنالتی روی کونتی از سوی داور دیده نشد. تنها نگرانی من، استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی است، چون در یک صحنه میلیمتری موقعیت گل ما، پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفت.

وی در ادامه افزود: یوونتوس دو گل زد که یکی از آنها آفساید گرفته شد. یووه اجازه ادامه بازی را یافت و تصمیم داور متعاقباً گرفته شد. چرا صحنه آفساید کوترونه بازبینی نشد؟ این، مرا ناراحت می‌کند. تیم شخصیتش را نشان داد و برابر حریفی بزرگ، سخت مبارزه کرد. حالا باید با دو محروم به مصاف جنوا برویم. نمایش ما خوب بود، اما همیشه باخت در یک بازی فینال‌گونه مایه حسرت است. 

سرمربی میلان در پایان تصریح کرد: ایگواین بدشانس بود و قبل از بازی تب کرد. همه کار کردیم تا او بهتر شود، اما این اتفاق رخ نداد و ترجیح دادم از بازیکن شاداب‌تری استفاده کنم. وقتی شاهزاده سعودی به دیدار ما آمد، ایگواین در عکس  دسته‌جمعی نبود، چون من این  نگرانی را داشتم که او ویروس را به بقیه بازیکنان منتقل کند. در واقع  از ترس  سرایت ویروس به ایگواین اجازه ندادم با شاهزاده سعودی عکس بگیرد!