کدخبر: ۲۶۶۷۶۲ لینک کوتاه

از سوی تارنمای خبری آکسیوس؛

برنامه کاری روزانه دونالد ترامپ رسانه‌ای شد

اقتصادنیوز؛ تارنمای خبری «آکسیوس» برنامه کاری روزانه رئیس‌جمهوری آمریکا که عمده آن به تماس تلفنی، مرور رسانه ها و توییت کردن می‌گذرد را منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ تارنمای خبری «آکسیوس» با انتشار برنامه کاری روزانه رئیس جمهوری آمریکا که عمده آن به تماس تلفنی، مرور رسانه ها و توییت کردن می گذرد، خشم کاخ سفید را برانگیخت.

تارنمای خبری میانه رو آکسیوس روز گذشته(دوشنبه) نوشت: 60 درصد وقت ترامپ صرف گفت وگوی تلفنی، مطالعه روزنامه، تماشای تلویزیون و توییت کردن می شود.

به نوشته این تارنمای خبری، رئیس جمهوری آمریکا روز خود را دیر آغاز کرده و ساعت 11 قبل از ظهر و با مطالعه گزارش اطلاعاتی مشغول به کار می شود.

آکسیوس افزود: بر اساس برنامه کاری رسمی روز دوشنبه، اوضاع طبق معمول بوده و ترامپ پس از گذراندن تعطیلات در باشگاه گلف فلوریدا، ساعت 11:45 پیش از ظهر گزارش اطلاعاتی را مطالعه کرده و ساعت 12:45 ظهر نیز با 'مایک پنس' معاون خود نهار صرف می کند. برنامه دیگری برای این روز تعیین نشده است.

توییتر ترامپ

کاخ سفید جزییات این گزارش را که به نظر می رسد تصویری بی مشغله از محل کار رئیس جمهوری آمریکا ارائه می دهد، رد نکرد اما 'مادلین وسترهوت' (Madeleine Westerhout) منشی شخصی ترامپ در توییتی نوشت: دونالد ترامپ هر روز صدها تماس تلفنی و قرار ملاقات دارد و در تاریخ معاصر بیش از هر شخص دیگری برای مردم آمریکا کار می کند.