کدخبر: ۲۶۷۴۰۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بازداشت دو هوادار فوتبال به دلیل بسیار عجیب +عکس

اقتصاد نیوز: دو هوادار تیم فوتبال ساوتهمپتون به خاطر به سخره گرفتن احساسات اعضا و هواداران تیم کاردیف که بازیکن‌ جدیدشان را در یک سانحه هوایی از دست داده‌اند، مجازات شدند.

به گزارش اقتصاد نیوز ، تنها چند روز پس از شناسایی جسد امیلیانو سالا، بازیکن فقید تیم کاردیف در لاشه هواپیمای سقوط کرده او در قعر آب‌های کانال مانش و در حالی که دنیای فوتبال در سوگ این بازیکن 29 ساله آرژانتینی نشسته بود، دو هوادار تیم فوتبال ساوتهمپتون از این اتفاق غم‌‌انگیزه برای ضربه زدن به روحیه تیم حریف و هوادارانش سوء استفاده کرده‌اند.

این دو هوادار با باز کردن دست‌های خود برای شبیه‌سازی حالت پرواز هواپیما، مرگ امیلیانو سالا را به یاد هواداران کاردیف آورده و آن را مسخره کردند و این در حالی بود که در ابتدای مسابقه ورزشگاه یک دقیقه به احترام بازیکن فقید کاردیف یک دقیقه سکوت برقرار شد.

ساوتهمپتون

این اتفاق در جریان بازی شنبه شب تیم‌های فوتبال ساوتهمپتون و کاردیف در ورزشگاه سنت مری رخ داد و با همه تلاش‌های دو هوادار بی‌اخلاق قدیس‌ها برای ضربه زدن به تیم مقابل، ساوتهمپتون متحمل باخت خانگی 2 بر یک شد و در منطقه سقوط جدول (رده هجدهم) باقی ماند.