میزان حقوق نمایندگان مجلس اعلام شد/ حقوق مدیران مجلس از نمایندگان بیشتر است

کدخبر: 268911
اقتصادنیوز: سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از عدم درج حقوق مدیران مجلس بر روی سامانه حقوق و دستمزد انتقاد کرد و گفت: حقوق مدیران مجلس بیشتر از نمایندگان است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمد جواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از عدم درج حقوق مدیران مجلس در سامانه حقوق و دستمزد انتقاد کرد و گفت: یکی از نقاط ضعف این سامانه در مجلس، عدم درج حقوق مدیران مجلس است.

نمایندگان ۶ تا ۷ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حقوق و دستمزد مدیران مجلس از حقوق نمایندگان مجلس بسیار متفاوت است، اظهارداشت: دستمزد نمایندگان ثابت است و در سال ۹۷ نیز افزایش نیافت؛ وکلای ملت بین ۶ تا ۷ میلیون تومان حقوق دریافت می کنند.

وی ادامه داد: اگر نمایندگان در جلسات نوبت عصر و شب حضور یافته و یا در جلسات طولانی کمیسیون ها شرکت کنند و یا به ماموریت های داخل کشور بروند، اضافه کاری و حق ماموریت دریافت نمی کنند.

حقوق مدیران مجلس از نمایندگان بیشتر است

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان اظهارداشت: حقوق مدیران مجلس از حقوق نمایندگان بیشتر است اما بر روی سامانه حقوق و دستمزد درج نمی شود البته قول داده اند حقوق مدیران نیز روی این سامانه بیاید.

جمالی گفت: کارمندان مجلس تحت مدیریت کارپردازان هستند که از سوی وکلای ملت از میان نمایندگان مجلس انتخاب می‌شوند.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما