کدخبر: ۲۶۹۲۹۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

مادورو:

ادبیات ترامپ به سبک نازی‌ها است

رییس جمهوری قانونی و منتخب ونزوئلا در واکنش به تهدید ارتش این کشور توسط ترامپ گفت: ادبیات ترامپ به سَبک یک نازی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، ایندیپندنت نوشت، نیکلاس مادورو رییس جمهوری قانونی و منتخب ونزوئلا در واکنش به تهدید ارتش این کشور توسط «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا گفت: ادبیات رییس جمهوری آمریکا در میامی همانند سَبک اظهارات یک نازی است.

رییس جمهوری ونزوئلا در این خصوص گفت: آیا کسی که فرماندهی کل نیروهای مسلح ونزوئلا را بر عهده دارد، دونالد ترامپ است؟ آنها فکر می‌ کنند که صاحب این کشور هستند؟!

این درحالیست که «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته اعضای ارتش ونزوئلا را تهدید کرده بود که با دفاع از دولت قانونی این کشور جان و آینده خود را به خطر می اندازند!

وی که در جمع دانشجویان دانشگاه بین المللی فلوریدا در میامی سخن می گفت با این ادعا که واشنگتن به دنبال انتقال صلح آمیز قدرت در ونزوئلا است، گفت: با این حال تمامی گزینه ها روی میز قرار دارد. این مساله نه فقط در ونزوئلا بلکه در نیکاراگوئه و کوبا نیز وجود دارد.

ترامپ؛ دولت قانونی و منتخب مادورو را به خاطر آنچه او مسدود کردن ارسال کمک های امدادی به مردم ونزوئلا از کلمبیا نامید، تقبیح کرد و افزود: مادورو ترجیح می دهد مردمش را گرسنه ببیند تا به آنها کمک کند.