کدخبر: ۲۷۲۲۲۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 رئیس جمهوری: دشمن با همه عداوت، به سوی ما سنگ پرتاب می کند

رئیس جمهوری: دشمن با همه عداوت، به سوی ما سنگ پرتاب می کند

اقتصادنیوز :رئیس جمهوری گفت: امروز دشمن با همه کینه و عداوت، به سوی ما سنگ پرتاب می کند که این مسئله باعث می شود زخمی شویم و باید بدانیم که حراست از کشور، بدون هزینه ممکن نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام حسن روحانی چهارشنبه شب پس از افتتاح همزمان عملیات اجرایی طرح های توسعه گیلان که به صورت ویدئو کنفرانس در رشت انجام شد، در جمع نخبگان و برگزیدگان استان بیان داشت: بسیار روز خوبی برای من و همراهانم بود؛ اول به خاطر مهر و محبت مردم گیلان مخصوصا در جمع مردم شهرستان لاهیجان و دیگر اینکه در اوایل سال 58 سفری به استان داشتم و در بسیاری از شهرستان ها سخنرانی کردم.

وی با بیان اینکه امروز یادآور خاطرات سال های اول انقلاب بود، اظهار داشت: مردم خوب و شریف در دوران انقلاب و بعد از انقلاب همیشه در صحنه پشت نظام اسلامی بوده اند.

رئیس جمهوری با بیان این که احساسات مردم ما را واقعا شرمنده می کند، خاطر نشان کرد: مردم سال سخت و پرمشکلی را داشتند؛ در شرایطی هستیم که با همه توان و قدرت وقتی سرمایه گذاری از خارج از کشور می آید و به محض اینکه معامله انجام می شود، از خزانه داری آمریکا با او تماس گرفته و تهدید می کنند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی ادعا می کنند و می گویند دعوای ما با حکومت و نظام ایران است، بی شرمانه دروغ می گویند؛ چراکه برای ساخت یک مرکز دارویی، شرکت خارجی را اذیت می کنند.

حجت الاسلام روحانی با یادآوری اینکه رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرده به راحتی هر تعهدی را زیرپا می گذارد، اظهار داشت: تنها ملت ایران نیست که با این جماعت مواجه شده، بلکه دنیای امروز با این جماعت مواجه هستند، اینها علیه همه کشورها تلاش می کنند و کاملا شناخته شده هستنند.