کدخبر: ۲۷۲۳۵۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
درگیری دو سیاست مدار هندی جنجال آفرین شد

درگیری دو سیاست مدار هندی جنجال آفرین شد

اقتصادنیوز: درگیری دو سیاست مدار هندی بر سر درج نام بر روی یک سنگ بنا در رسانه های اجتماعی این کشور جنجال آفرین شده و انتقادات زیادی را به دنبال داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، به نقل از تارنمای 'اسپوتنیک'، به گفته پلیس شاراد تریپاتی عضو پارلمان هند که از نبود اسم خود بر روی یک سنگ بنا به منظور افتتاح بزرگ راهی در ایالت اوتار پرادش ناراضی بود، به سوی راکش سنگ باگل یک عضو ایالت اوتار پرادش با کفش حمله کرد.

با توجه به گزارش رسانه های هند در حالی که تریپاتی خواهان حکاکی اسم خود بر روی سنگ بنای این پروژه بود، باگل اعلام کرد که وی مسئول اصلی این پروژه بوده و حذف نام تریپاتی تصمیم او بوده است.

در ویدئویی که در رسانه های اجتماعی اجتماعی هند به صورت گسترده منتشر شده است، درگیری این دو سیاست مدار هندی ابتدا با یک مشاجره لفظی آغاز می شود و سپس تریپاتی با کفش به سوی پاگل حمله می کند.

درگیری این دو نفر با دخالت پلیس خاتمه یافته است.

این حادثه درحالی اتفاق می افتد که در ماه های اخیر تب انتخابات در هند بالا گرفته، و رهبران سیاسی این کشور تبلیغات خود را در مناطق مختلف هند افزایش داده اند.

بیش از 800 میلیون نفر از مردم هند در ماه های آوریل و مه به پای صندوق های هند خواهد رفت تا سرنوشت دولت نارندرا مودی نخست وزیر کنونی این کشور و حزب باهارتیا جانتا پارتی( ی جی پی) را تعیین کنند.