ارائه گزارش وزرای کشور و نیرو از وضعیت سیل در صحن علنی مجلس

کدخبر: 276139
اقتصادنیوز: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: وزیران نیرو، کشور و رییس سازمان برنامه و بودجه فردا یکشنبه به نمایندگی از دولت در مجلس حضور یافته و گزارشی در مورد آخرین وضعیت کمک رسانی به مناطق سیل زده به نمایندگان ارائه می کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «احمد امیرآبادی» اظهار داشت: بنا بر نظر هیات رییسه مجلس شورای اسلامی قرار است «رضا اردکانیان» وزیر نیرو،«عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور و «محمد باقر نوبخت» رییس سازمان برنامه و بودجه فردا در نخستین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حضور یابند و از نحوه کمک رسانی به مناطق سیل زده به مجلس گزارش دهند.

وی گفت: اگر نیازی به تغییر مصوبات مجلس وجود داشته باشد در جلسه فردا درباره آن تصمیم گیری می شود و در نهایت علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی گزارش جمع بندی در این خصوص ارائه خواهد کرد.

به گزارش ایرنا،بارش های سنگین که از روزهای پایانی سال گذشته آغاز شده است ،منجر به وقوع سیل در 24 استان کشور شده است؛ در حالی که در موج اول بارش ها، استان های گلستان و مازندران درگیر پدیده سیل شدند، در مراحل بعد استان های واقع در غرب و جنوب غرب کشور عمدتا فارس، لرستان و خوزستان دچار این حادثه شدند.

این در حالی است که با بارش های روزهای اخیر احتمال وقوع سیل در برخی نقاط کشور وجود دارد و مدیران ذیربط با مدیریت مخازن سدهای کشور و تخلیه روستاها و شهرهای پایین دست سدها در حال مدیریت بحران و به حداقل رساندن تبعات این پدیده هستند.

 

تیتر یک
  • تنفر کلوپ روسای جمهوری سابق از سنت شکنِ حرفه‌ای؛

    روسای جمهور پیشین یالات متحده، باراک اوباما، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون پس از برگزاری مراسم آغاز به کار دولت جو…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید