کدخبر: ۲۷۷۳۴۹ لینک کوتاه

کشف جسد مرد و زن تحت تعقیب ناجا

اقتصادنیوز: جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از کشف جسد متعلق به مرد و زنی خبر داد که از مدت ها پیش تحت تعقیب پلیس آگاهی بودند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، جلیل موقوفه‌ای در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت 23:50 شب گذشته ماموران کلانتری 120 سید خندان حسب تماسهای شهروندان با 110 در جریان بوی تعفن شدیدی از یک انباری در مجتمع مسکونی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری سریعا در محل حاضر شدند و در بررسیها مشخص شد در انباری باز نمیشود که به این ترتیب با هماهنگیهای قضائی قفل در انباری شکسته شد.

وی افزود: در ادامه ماموران با مشاهده اجسادی مربوط به یک خانم 36 ساله و آقایی 33 ساله، ماجرا را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند که تیم تشخیص هویت آگاهی نیز برای انجام تحقیقات اولیه در محل حضور یافتند.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت: با انجام تحقیقات از همسایهها، مشخص شد خانم، خواهر صاحب انباری است.

موقوفه‌ای توضیح داد: حسب استعلامهای اولیه مشخص شد هر دو متوفی از کیفقاپهای تحت تعقیب پلیس آگاهی هستند و همچنین در بازرسیهای بیشتر در انباری چندین دسته کلید و یک قیچی آهنبر بزرگ به همراه سوئیچی متعلق به یک خودرو کشف شد که تحقیقات ماموران مشخص کرد سوئیچ نیز متعلق به تیبای سرقتی است که هفدهم فروردین ماه در شهرزیبای تهران مورد سرقت قرار گرفته بود که خودرو نیز جلوی مجتمع کشف شد.

وی در انتها تصریح کرد: چند روزی از مرگ خانم و آقا در آن انباری میگذشت و ظاهرا به مواد مخدر نیز اعتیاد داشتند و اجساد نیز به شدت متعفن بودند که به نظر می رسد علت اولیه فوت آنان گاز گرفتگی بود که با دستور بازپرس محترم کشیک قتل پایتخت دستور انتقال اجساد به پزشکی قانونی نیز صادر شد تا علت مرگ مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.