کدخبر: ۲۷۷۵۹۴ لینک کوتاه

قطعی برق در ۲۰ روستای شهرستان جاسک

اقتصادنیوز : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: برق۲۰ روستا در شهرستان جاسک به دلیل بارش های شدید قطع شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،رضا مدرس با بیان اینکه سامانه بارشی از ساعت ۸ و نیم امروز شنبه صبح وارد استان هرمزگان شده است، بیان داشت: اولین بارش‌ها در غرب استان، بخش‌های شمالی و حتی بخشی از مرکز استان گزارش شد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر بیشترین بارش‌ها در شهرستان‌های بستک، بندرخمیر و بخشی هم در بشاگرد و حاجی آبادگزار شده است.

مدرس با بیان اینکه سامانه بارشی کنونی که در آسمان استان هرمزگان وجود دارد بعد از پیش بینی‌ها رفتار خاصی دارد، افزود: در حقیقت نوع رفتار به گونه‌ای است که در یک مدت زمان خیلی کم حجم زیادی از بارش را داریم. در شهرستان‌هایی که اعلام شد بین زمان و میزان بارش تناسب شدیدی وجود دارد و اگر بر اساس هر ساعت بارش رو مثال بزنیم بارندگی‌ها در کسری از ساعت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: رفتار سامانه یک رفتار خاص است و تمامی شهروندان مسائل ایمنی را جدی بگیرند. از قرار گیری در مسیر رودخانه جدا خودداری کنند زیرا شرایط خوبی نخواهیم داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اظهارداشت: طبق گزارشات ارائه شده تا ساعت ۲۰ امشب قطعی برق در ۲۰ روستای شهرستان جاسک گزارش شده است که با همکاری شرکت برق منطقه‌ای و شرکت توزیع این موضوع در حال رفع شدن است. امیدواریم ظرف نیم ساعت آینده این مشکل حل شود.