تشریح جلسه امروز رئیس مجلس درباره «کنکور»

کدخبر: 279156
اقتصادنیوز: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نشست امروز رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان سنجش و جمعی از نمایندگان درباره نحوه برگزاری کنکور سراسری را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  خبرنگار مهر، میر حمایت میرزاده در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز جمعی از نمایندگان و رئیس سازمان سنجش با علی لاریجانی برای بررسی نحوه برگزاری کنکور سراسری در کشور، گفت: در این جلسه دغدغه‌های مختلف بخش‌هایی چون مجلس، کمیسیون آموزش و تحقیقات، سازمان سنجش و مرکز پژوهش‌های مجلس درباره کنکور سراسری مطرح شد.

وی افزود: این جلسه صرفاً یک نشست هم‌اندیشی بین دستگاه‌های مذکور جهت بررسی نحوه برگزاری کنکور سراسری بود و قطعاً این جلسات هم‌اندیشی ادامه خواهد داشت تا ما رهنمودهایی را که در این جلسات مطرح می‌شود، در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیگیری کنیم.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد مباحث مطرح شده در این جلسات در نهایت به یک طرح قانونی در مجلس منتهی شود؟ گفت: قطعاً به این زودی چنین طرحی آماده نمی‌شود.

میرزاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در این جلسه درباره تعویق زمان برگزاری کنکور به دلیل وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور، بحثی مطرح شده است؟، گفت: هیچ صحبتی در این باره مطرح نشد و بعید است که چنین اتفاقی بیفتد و در کمیسیون آموزش هم چنین مسئله‌ای تا این لحظه مطرح نشده است.

 
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید