کدخبر: ۲۸۰۱۳۹ لینک کوتاه

مهم‌ترین سوال آخر فصل باشگاه استقلال

اقتصاد نیوز:در حالی به آخر فصل اخیر فوتبال ایران نزدیک می شویم که یک سئوال اساسی در مورد باشگاه استقلال ذهن هواداران این تیم را درگیر کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایلنا، چند روز قبل از دربی تهران پیشنهاد تمدید دو ساله قرارداد به مهدی رحمتی داده شد. همه چیز قطعی به نظر می‌رسید، اما شکست استقلال، حواشی داستان پنالتی و موضع‌گیری هواداران علیه رحمتی باعث شد موضوع تمدید قرارداد مسکوت باقی بماند و رحمتی تا آستانه جدایی از استقلال پیش برود.

حسین حسینی که در خفا می‌گفتند «با تراکتور تمام کرده»، سرخوشانه به ترکیب برگشت. او آخر فصل بازیکن آزاد می‌شود و پیش از این قصد داشت تیم را ترک کند، اما شرایط جدید رحمتی باعث شد حسینی تجدید نظر کند.

درست در چنین روزهایی شفر از رحمتی به عنوان عقاب آسیا یاد کرده و علاقه‌اش برای ادامه حضور او را علنی کرده است. شفر یک سال دیگر قرارداد دارد و اگر بخواهد قرارداد رحمتی را تمدید کنند، این اتفاق باید رخ بدهد. در عین حال روشن نیست اگر رحمتی بماند، حسینی هم با استقلال تمدید کند. این یک دوراهی بزرگ است؛ این‌که حسینی بماند یا رحمتی؟ با ذکر این نکته که بعید به نظر می‌رسد ماندن همزمان هر دو در استقلال، چندان به صلاح آرامش تیم باشد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند