کدخبر: ۲۸۰۵۹۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بررسی اجاره بها وخودرو در ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی

اقتصادنیوز : وزیر کشور و رییس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور با بیان اینکه اکنون با فشارهای آمریکا و مخالفان کشور رو به رو هستیم، گفت: در شرایط کنونی باید تلاش کنیم با منطقی کردن اقدامات، مناسبات، روابط و تامین کالاهای موردنیاز ، آرامش نسبی را در بازار برقرار کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ،عبدالرضا رحمانی فضلی روز دو شنبه پس از پایان بیست و یکمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی در محل وزارت کشور و در جمع خبرنگاران افزود: وظیفه این ستاد جمع آوری و بررسی اخبار و اطلاعات در حوزه های اقتصادی از جمله نگرانی های مردم، مطالبات و نیز وضعیت واحدهای تولیدی در حوزه های مختلف در کمیته های تخصصی و پاسخ به ابهامات و شبهات است و به دنبال راه حل ها و حل آن مشکلات باشیم. 

رحمانی فضلی اظهار کرد: در این جلسه مصوبات جلسه قبل پیگیری و در خصوص افزایش قیمت ها در حوزه های مختلف از جمله اجاره بها، بحث خودرو، ارز و طلا و نیز موضوعاتی که در حوزه های تولید و نگرانی هایی که برخی در این حوزه داشتند، صحبت و بررسی شد.

نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماینده جهاد کشاورزی و نیز نماینده بانک مرکزی توضیحات لازم را دادند و تصمیمات لازم هم اتخاذ شد. 

وی خاطر نشان کرد: دستگاه های رسانه ای، مجلس شورای اسلامی، علما و کسانی که تریبون در اختیار دارند، سیاست های این ستاد را از منظر همین ستاد مطرح می کنند و یکپارچگی و وحدت در حوزه اطلاع رسانی ایجاد شده است. 

وزیر کشور تاکید کرد: چنانچه مواردی مثل ناامید کردن مردم، سیاه نمایی و آمار غلط و تحلیل های مبنتی بر آمار نادرست داده شود اول از طریق همین ستاد تذکر داده می شود و اگر تذکرات بیش از دو بار تکرار بشود و توجهی نشود قوه قضاییه ورود می کند. 

رییس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور تصریح کرد: مردم هم بدانند که ما بطور مستمر، مشکلات را رصد می کنیم و به مسوولان انتقال می دهیم امیدواریم این ستاد با اقدام این امور بتواند در آرامش بازار و هم در مطالبات مردم و هم در کمک به دستگاه های اجرایی گام هایی را بردارد. 

رحمانی فضلی ادامه داد:این ستاد 6 ماه کارش را شروع کرده است در عرصه رسانه ای حرکت منطقی تر، معقول تر و کارشناسی تر را شاهد هستیم کسانی که تریبون در اختیار دارند همین روال را ادامه دهند تا شاهد یاس و ناامیدی برای مردم نباشیم. 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند