کدخبر: ۲۸۰۶۱۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
مردم نباید تاوان کم‌کاری مسئولان را بدهند

مردم نباید تاوان کم‌کاری مسئولان را بدهند

اقتصادنیوز: رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: حق مردم نیست که پاسخگوی اهمال و سستی‌های مسئولان باشند بلکه مسئولان باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری شامگاه یک شنبه در جلسه شورای هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده خراسان شمالی با انتقاد از عملکرد ضعیف آب منطقه‌ای نسبت به لایروبی نکردن رودخانه‌ها، اظهار کرد: آب منطقه‌ای استان طی نیم قرن گذشته هیچ نظارتی بر روی رودخانه‌ها نداشته است.

جعفری با بیان اینکه مسیر رودخانه مملو از سیمان، شن و ماسه است، تصریح کرد: نمی‌دانم معیار نیازسنجی آقایان از ارائه آماری مبنی بر اینکه ۱۰۰ کیلومتر از مسیر رودخانه‌های استان نیاز به لایروبی دارد چیست؟ آمار بالاتر از اینهاست باید آب منطقه‌ای از فرصت و اعتبارات موجود نهایت بهره را ببرد.

وی در ادامه بیان کرد: امروز خبر دادند که دو مدیر در استان گلستان به دلیل کم‌کاری تحت تعقیب هستند، ما نمی‌خواهیم در این استان شاهد چنین مسائلی باشیم.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: اولویت ما حل مشکلات مردم است و آنچه می‌گوئیم به نفع آب منطقه‌ای استان خواهد بود.

مسلم محمد یاران، دادستان بجنورد نیز در ادامه این جلسه با تأکید بر اینکه با فرمانداران در زمینه مقابله با موانع حریم رودخانه‌ها همکاری خواهد داشت، گفت: با احداث‌های که در حریم رودخانه انجام شده توسط شخص حقیقی یا حقوقی مقابله خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند