کدخبر: ۲۸۱۵۵۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
فرمانده کل سابق سپاه: امیدواریم دشمن در خلیج فارس بی‌عقلی نکند

فرمانده کل سابق سپاه: امیدواریم دشمن در خلیج فارس بی‌عقلی نکند

اقتصادنیوز: سرلشکر جعفری گفت: به صفر رسیدن صادرات نفت ایران برای سایرین هم مشکل ساز خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرلشکر عزیز جعفری مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله(عج) درباره نقش قرارگاه فرهنگی بقیه الله گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند نسل جوان در انقلاب نقش تعیین کننده‌ای داشته است. این قرارگاه برای شرکت در جنگ نرم و استفاده از ظرفیت‌های جوانان در راستای مقابله با جنگ نرم ایجاد شده است.

وی در خصوص فعالیت‌های قرارگاه گفت: فعالیت‌های قرارگاه به صورت فرهنگی و اجتماعی، در راستای بکارگیری نیرو‌ها و نهاد‌های مردمی خودجوش در این عرصه است.

فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص توانایی‌های ایران برای بستن تنگه هرمز گفت: همه میدانند توانایی بستن تنگه هرمز را داریم. مهم اراده آن است که آن هم به صورت همزمان از همه مسئولان جمهوری اسلامی به ویژه رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای امنیت ملی، قبلا به این نکته اشاره کرده است.

وی همچنین گفت: رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، فرماندهان سپاه همه عنوان کردند که اگر قرار باشد صادرات نفت جمهوری اسلامی به صفر برسد برای سایرین هم مشکل ایجاد خواهد شد. البته امیدواریم با سرعقل آمدن دشمنان این اتفاق پیش نیاید و فعالیت‌ها به صورت عادی دنبال شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند