کدخبر: ۲۸۲۶۰۳ لینک کوتاه

رشد خیره کننده استقبال از بازی های موبایلی

​اقتصاد نیوز:بازی های دیجیتال یا انواع بازی هایی که با کمک کنسول های مختلف انجام می شوند از محبوبیت بالایی برخوردارند. اما جالب است بدانید این روزها بازی موبایلی گوی سبقت را از دیگر انواع بازی حداقل در ایالات متحده ربوده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، بر اساس نظرسنجی جدیدی که توسط انجمن نرم افزار و سرگرمی (ESA) انجام شده است بیش از 60 درصد اهالی ایالات متحده از تلفن های همراه خود برای بازی استفاده می کنند. گروه نمونه این آزمون شامل چهار هزار آمریکایی می شود.

البته نتایج این پژوهش به این معنی نیست که کنسول های بازی و پی سی محبوب نیستند اما بازی های موبایل سریع ترین رشد را بین بازی های دیجیتال تجربه می کنند.بر اساس این نتایج میانگین سنی بازیکنان 33 سال است و کربران بازی های موبایلی نسیت به سال 2018 حدود 20 درصد و نسبت به سال 2015 حدود 85 درصد رشد داشته اند.

نزدیک به 65 درصد از بزرگسالان ایالات متحده به طور دائمی بازی می کنند و بسیاری از بزرگسالان نیز گاه به گاه بازی می کنند. 50 درصد از همه بازیکنان در انواع کنسول های بازی و کامپیوترها بازی می کنند.

این تغییرات از این جهت مهم و جذاب است که تولید کنندگان تلفن همراه و کنسول های بازی متوجه می شوند در مسیر تولید خود با چه موانع یا مسیرهای پیشرفتی رو به رو خواهند شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند