کدخبر: ۲۸۳۰۴۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تنها راه درهم کوبیدن دشمن، وحدت است

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس:

تنها راه درهم کوبیدن دشمن، وحدت است

اقتصادنیوز : رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با تاکید بر این‌که امروز با حرکت در مسیر وحدت و همدلی می‌توان نقشه‌های دشمن را از میان برد، گفت: وحدت صرفا با حرف زدن محقق نمی‌شود، بلکه در عمل خود را نشان می‌دهد. امروز باید با حرکت در مسیر وحدت از ظرفیت‌های کشور استفاده کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به دیدار رییس جمهور با جمعی از فعالان سیاسی، بیان کرد: امروز ما در مقعطی از زمان قرار گرفته‌ایم که چند موضوع در جامعه به میان آمده است. یکی بحث جنگ روانی است که به دنبال گرانی‌ها هم از داخل و هم از خارج در جامعه مطرح شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: بحث دیگر مربوط به تحریم‌ها می‌شود. آمریکایی‌ها جنگ روانی به راه انداخته‌اند، در حالی که ما از سالیان پیش تحریم‌های متعددی را پشت سر گذاشته‌ایم و حتی امروز قدرت نظامی و اقتصادی ما با آن دوران قابل مقایسه نیست. بحث دیگر مربوط به مذاکرات است که عده‌ای می‌گویند باید مذاکره انجام می‌شد و عده‌ای دیگر مخالف مذاکره هستند. با تمام این شرایط بهترین گزینه برای رویارویی با دشمن انسجام داخلی است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز هر ایرانی که دلش برای ایران می‌سوزد باید فارغ از هر تفکری که دارد چه اصولگرا و چه اصلاح‌طلب اختلاف‌ها را کنار گذاشته و با هم در یک مسیر حرکت کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: امروز تنها راه درهم کوبیدن دشمن وحدت است. وحدت با حرف زدن محقق نمی‌شود بلکه در عمل باید خود را نشان دهد. ما باید بعضی مواقع کوتاه بیاییم و سعه‌صدر داشته باشیم. اگر ما در مسیر وحدت قرار بگیریم بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود.

کولیوند در پایان اظهار کرد: دیدار رییس جمهور با فعالان سیاسی نیز اگر در مسیر وحدت باشد می‌تواند اثرات خوبی به دنبال داشته باشد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند