کدخبر: ۲۸۳۰۹۱ لینک کوتاه

رونمایی از پیراهن های فصل آینده یوونتوس

اقتصاد نیوز: بانوی پیر به صورت رسمی از پیراهنی که چندی پیش در برخی شبکه‌های اجتماعی لو رفته بود رونمایی کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز، باشگاه یوونتوس پیراهن جدیدی که شرکت آدیداس برای این تیم در فصل آینده تهیه کرده است را به صورت رسمی رونمایی کرد.

طرح این پیراهن مدتی پیش هم لو رفته بود اما بانوی پیر با رونمایی رسمی از آن رسماً سنت‌شکنی صورت گرفته در طراحی پیراهنش را تأیید کرد.

در پیراهن جدید بانوی پیر دیگر خبری از راه‌راه‌های مشکی و سفید همیشگی نیست و به جای آن این پیراهن یقه گرد به دو بخش سفید و قرمز تقسیم شده که یک نوار صورتی رنگ این دو بخش را از هم متمایز می‌کند. پس از لو رفتن طرح پیراهن یوونتوس، گروهی از هواداران این تیم به آن اعتراض‌هایی داشتند اما گروهی دیگر هم از سنت‌شکنی بانوی پیر استقبال کردند. این اولین بار در تاریخ باشگاه یوونتوس است که پیراهنی غیر راه‌راه می‌پوشد.

طراحی این پیراهن شباهت زیادی به پیراهن بارسلونا در فصل 09-2008 دارد که توسط شرکت نایکی تولید شد. خط صورتی روی پیراهن جدید یوونتوس اما این طراحی را متمایز می‌کند، خطی صورتی که به رنگ اولین پیراهن استفاده شده توسط تیم فوتبال یوونتوس اشاره دارد.

در همین حال گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه ترغیب شدن یووه به طرح جدید با نتیجه یک تحقیق صورت گرفته درباره طرح‌های قبلی پیراهن این تیم مرتبط است، تحقیقی که نشان می‌دهد پیراهن راه‌راه سفیدومشکی یوونتوس، آمریکایی‌ها را به یاد داوران مسابقات بیس‌بال و فوتبال آمریکایی می‌اندازد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند